Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Oferty pracy

Największą wartością naszej firmy jest jej załoga

  • Jeżeli szukasz dla siebie miejsca innego niż dotąd
  • Jeżeli masz otwarty umysł i lubisz z niego korzystać
  • Jeżeli chcesz się rozwijać i doskonalić
  • Jeżeli wolisz pracę, która daje przyjemność
  • Jeżeli masz świetne pomysły i chcesz je zrealizować
  • Jeżeli chcesz do naszej wizji dołączyć swoją osobowość

prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny i zostań jednym z nas.

Aktualnie poszukujemy

HANDLOWIEC USŁUG SZKOLENIOWYCH

Zakres zadań:

  • aktywna sprzedaż usług szkoleniowych i pozyskiwanie nowych Klientów
  • doradztwo w zakresie szkoleń, możliwości uzyskania dotacji oraz udziału w projektach unijnych
  • pomoc w kreowaniu planów szkoleniowych dla Klientów Biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacja oraz negocjacja warunków współpracy z Klientem
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz o jakość świadczonych usług
  • przygotowywanie sprawozdań oraz raportów z prowadzonej sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość technik sprzedaży, dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług
  • komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji
  • biegła znajomość obsługi komputera i programów operacyjnych
  • znajomość przepisów i zagadnień dotyczących zamówień publicznych
  • nastawienie na cel i osiąganie wyników
  • zaangażowanie, dynamizm i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. „B"

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży (podstawa + prowizja)
  • pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: malgorzata.jaworska@computerplus.com.pl z dopiskiem „HANDLOWIEC USŁUG SZKOLENIOWYCH”

Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

PROGRAMISTA

Wymagania:

  • Programowanie C# na platformie .Net 4.5
  • MS SQL Server - TSQL

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • znajomość branży systemów ERP
  • Entity Framework 5
  • Enterprise Library 5
  • Prism 4.1
  • WPF
  • MVC
  • Microsoft Workflow Foundation 4.0

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie oprogramowania na podstawie specyfikacji opisowej lub projektu UML i konsultacji z działem wdrożeń
  • testowanie wstępne wykonanych aplikacji i rozszerzeń
  • dbanie o jakość kodu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • organizowanie pracy, szacowanie pracochłonności zadań

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: pawel.jurkun@computerplus.com.pl Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W temacie maila prosimy podać nazwę stanowiska: PROGRAMISTA

Przedstawiciela handlowego

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem dotychczasowej oferty handlowej w zakresie automatyki przemysłowej poszukujemy firm handlowych lub przedstawicieli handlowych działających indywidualnie, w celu nawiązania współpracy odnośnie sprzedaży produktów takich jak sterowniki PLC, panele HMI, serwonapędy, przemienniki częstotliwości, silniki krokowe.

Zapewniamy:

  • solidne wsparcie techniczne
  • szkolenie ze znajomości produktów
  • atrakcyjne warunki handlowe
  • miłą współpracę i wiele innych korzyści

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Operatora obrabiarki CNC

Wymagana znajomość:

  • Biegłej obsługi komputera
  • Programów CAD/CAM (SolidWorks)
  • Obsługi obrabiarki CNC

  • Programowanie obrabiarki
  • Wykonywania detali z rysunku wykonawczego oraz z projektu Solid Works

Zapewniamy:

  • Nawiązanie stałej współpracy w ramach umowy zlecenie lub o dzieło
  • Wynagrodzenie zgodne z cenami rynkowymi

Prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego i CV na adres firmy:
T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o.
ul. Malmeda 1
15-440 Białystok
bialystok@computerplus.com.pl