Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Zespół ERP

Zespół ERP – kim jesteśmy?

Dostarczamy, wdrażamy i serwisujemy zintegrowane systemy informatyczne ERP firmy Comarch (Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima). Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanym liderem wdrożeń systemów Comarch ERP w Polsce północno-wschodniej i nie znikamy z czołówki najbardziej aktywnych Partnerów firmy Comarch.

Co nas wyróżnia?

30 lat doświadczenia

Jesteśmy obecni na rynku informatycznym od 30 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w różnych branżach i firmach o różnym profilu działalności: produkcyjnym, handlowym, serwisowym, usługowym, zakładów budżetowych, biur rachunkowych oraz placówek medycznych. Na swoim koncie mamy ponad 200 skutecznych wdrożeń.

Najwyższe kompetencje i jakość obsługi

Zawsze dbamy o to, aby nasza wiedza była udokumentowana i poparta certyfikatami. Nasze kompetencje potwierdza również wysoka pozycja na mapie partnerów firmy Comarch pod adresem https://www.erp.comarch.pl/lista-partnerow/wszystkie-produkty/podlaskie, a podstawą obranej przez nas strategii stała się najwyższa jakość i profesjonalna obsługa naszych klientów.

Innowacyjność i know-how

Innowacyjność i know-how  (tj. specjalistyczna wiedza) to znakomite połączenie, które wykorzystujemy z powodzeniem w codziennych relacjach z naszymi klientami.

Jako nieliczni zostaliśmy wyróżnieni przez Comarch statusem Złotego Partnera oraz otrzymaliśmy statuetkę lidera dekady Comarch.

Skontaktuj się z nami

605 476 004

85 74 89 133

85 74 89 182