Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Rozwiązania dla biur rachunkowych

Comarch ERP Optima BR

w dedykowanej wersji dla biur rachunkowych, kancelarii i biur doradztwa podatkowego to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie wspierające pracę firm świadczących usługi księgowe. Comarch ERP Optima to program, który pozwala na sprawną i efektywną organizację pracy biura i daje możliwość świadczenia profesjonalnych i zgodnych z przepisami usług księgowych i kadrowo-płacowych.

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych daje możliwość pracy na wielu bazach jednocześnie, dzięki czemu obsługa klienta biura rachunkowego jest szybsza i efektywniejsza. System pozwala na prowadzenie różnych form księgowości od książki przychodów i rozchodów aż po pełną księgowość kontową.

Poznaj korzyści z wdrożenia Comarch ERP Optima:

  • system zawsze zgodny z przepisami i prosty w obsłudze,
  • usprawnienie komunikacji z obecnymi klientami - możliwość szybkiej i bezpiecznej wymiany danych między klientem a biurem,
  • zestaw narzędzi pozwalający na pozyskanie nowych klientów, możliwość bezpłatnej promocji na społeczności biur rachunkowych iKsiegowość24
  • zabezpieczenie danych firmowych poprzez automatyczne kopie bezpieczeństwa,

Moduły Comarch ERP Optima przydatne w pracy biura rachunkowego:

Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Środki trwałe, Kadry i Płace, Faktury, Biuro Rachunkowe, Obieg Dokumentów, CRM, Analizy BI, BI Point, Pulpit Menadżera, Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD).

Czytaj więcej o Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym

.

Masz więcej pytań? Chcesz poznać cennik Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych?

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie pod numerami (85) 74 89 133 lub (85) 74 89 182.