Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Rozwiązania na biur rachunkowych

Comarch ERP Optima 

w dedykowanej wersji dla biur rachunkowych, kancelarii i biur doradztwa podatkowego to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie wspierające pracę firm świadczących usługi księgowe. Comarch ERP Optima to program, który pozwala na sprawną i efektywną organizację pracy biura i daje możliwość świadczenia profesjonalnych i zgodnych z przepisami usług księgowych i kadrowo-płacowych. 

Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych daje możliwość pracy na wielu bazach jednocześnie, dzięki czemu obsługa klienta biura rachunkowego jest szybsza i efektywniejsza. System pozwala na prowadzenie różnych form księgowości od książki przychodów i rozchodów aż po pełną księgowość kontową.  

Poznaj korzyści z wdrożenia Comarch ERP Optima:

  • system zawsze zgodny z przepisami i prosty w obsłudze,
  • usprawnienie komunikacji z obecnymi klientami - możliwość szybkiej i bezpiecznej wymiany danych między klientem a biurem,
  • zestaw narzędzi pozwalający na pozyskanie nowych klientów, możliwość bezpłatnej promocji na społeczności biur rachunkowych iKsiegowość24
  • zabezpieczenie danych firmowych poprzez automatyczne kopie bezpieczeństwa,

Moduły Comarch ERP Optima przydatne w pracy biura rachunkowego:

Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Środki trwałe, Kadry i Płace, Biuro Rachunkowe, Obieg Dokumentów, CRM, Analizy BI, Pulpit Menadżera, Internetowa Wymiana Dokumentów (IWD).

Czytaj więcej o Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych.

Masz więcej pytań? Chcesz poznać cennik Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych?

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie pod numerami (85) 74 89 133 lub (85) 74 89 182.