Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Usługi

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi informatyczne, szybką i profesjonalną pomoc techniczną i merytoryczną.

Oferujemy:

  • Wdrożenia systemów Comarch ERP -  całościowe wdrożenia systemów informatycznych firmy Comarch. Począwszy od analizy przedwdrożeniowej i analizy procesów biznesowych, poprzez instalację i konfigurację systemu, migrację danych, integrację z innymi systemami, szkolenia użytkowników, aż po asystę w początkowym okresie eksploatacji systemu.
  • Serwis oprogramowania Comarch - opieka powdrożeniowa, którą realizujemy po zakończeniu wdrożenia systemu Comarch ERP. Odpowiadamy na bieżące potrzeby pracowników firmy korzystających z systemu Comarch ERP. Dzięki umowie serwisowej użytkownicy systemu Comarch mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ zawsze mogą liczyć na naszą fachową pomoc.
  • Rozszerzania i integracje - modyfikacje programistyczne wybiegające poza standardy systemów Comarch, dodatkowe aplikacje, rozszerzenia, niestandardowe wydruki i raporty to nasza specjalność.
  • Dostawa i utrzymanie infrastuktury IT - dostarczenie, modernizacja infrastruktury może być poprzedzona przeprowadzonym przez nas audytem. Dobierzemy i doradzimy jaki sprzęt będzie optymalny do sprawnej i wydajnej pracy na systemie Comarch. 
  • Outsorcing IT - jeśli utrzymanie własnego działu IT jest dla Ciebie zbyt kosztowne możesz zlecić wszystkie czynności związane z opieką nad IT naszej firmie. Zapewniamy pełną opiekę informatyczną, monitoring systemów IT, bezpieczeństwo infrastruktury IT,  informacji i wiele więcej.
  • Profesjonalne doradztwo IT - dobierzemy taki system Comarch ERP, aby najlepiej wpisywał się w działalność Twojej firmy i w jak największym stopniu odpowiadał potrzebom Twojej firmy.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie pod numerami (85) 74 89 133 lub (85) 74 89 182.

Firma*:
Imię*:
Nazwisko*:
E-mail*:
Telefon:
Wiadomość*:
Zgoda na przetwarzanie danych*:
Wskaż wynik działania: