Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Zespół ERP

Zespół ERP – kim jesteśmy?

Sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy zintegrowane systemy informatyczne firmy Comarch. Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanym liderem wdrożeń w Polsce północno-wchodniej.

Co nas wyróżnia?

25 lat doświadczenia

Jesteśmy obecni na rynku informatycznym od 25 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w różnych branżach i firmach o różnym profilu działalności: produkcyjnym, handlowym, serwisowym, usługowym, zakładów budżetowych, biur rachunkowych oraz placówek medycznych. Na swoim koncie mamy pond 200 skutecznych wdrożeń.

Najwyższe kompetencje i jakość 

Zawsze dbamy o to, aby nasza wiedza była udokumentowana i poparta certyfikatami. Nasze kompetencje potwierdza również wysoka pozycja na mapie sprzedaży firmy Comarch pod adresem www.erp.comarch.pl/mapasprzedazy, a podstawą obranej przez nas strategii stała się najwyższa jakość obsługi naszych klientów.

Innowacyjność i know-how

Innowacyjność i know-how  (tj. specjalistyczna wiedza) to znakomite połączenie, które wykorzystujemy z powodzeniem w codziennych relacjach z naszymi klientami.

Jako nieliczni zostaliśmy wyróżnieni przez Comarch statusem Złotego Partnera oraz otrzymaliśmy statuetkę lidera dekady Comarch.

Skontaktuj się z nami

Sekretariat: (85) 74 89 100
Dział handlowy: (85) 74 89 133 / 182