Menu szybkiego dostępu

Oferty praktyk

Praktyka w naszej firmie!

Zapraszamy osoby chętne do odbycia praktyki w naszej firmie.

Prześlij nam swoje CV i zostań jednym z nas.

Aktualnie oferujemy

JAVA DEVELOPER

Zakres zadań:

  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji.
  • Analiza wymagań oprogramowania w celu ustalenia wykonalności projektu w danym czasie i z danymi ograniczeniami.
  • Współpraca z zespołem programistów firmy/klientów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • praktyczna wiedza z programowania w języku Java bądź innym języku obiektowym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość platformy IBM Domino (nie jest to warunek konieczny).

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia po zakończonym pozytywnie okresie praktyk
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • pracę z nowymi technologiami
  • elastyczne formy współpracy

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk i spełniające wyżej wymienione warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: praktyki@computerplus.com.pl z dopiskiem „JAVA DEVELOPER”

Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.