Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Rozwiązania dla firm produkcyjnych

Systemy ERP

Naszą odpowiedzią na potrzeby firm produkcyjnych jest system Comarch ERP XL - modułowe rozwiązanie wspierające zarządzanie produkcją, jak również planowanie zleceń produkcyjnych oraz ewidencję i analizę wszystkich kosztów związanych z produkcją. Comarch ERP XL w firmach produkcyjnych wdrażamy od kilkunastu lat, w całej Polsce...

więcej

Systemy Pracy Grupowej

Aplikacja System Monitoringu Projektów (SMP) wspiera zarządzanie i monitoring projektów. Zbiera i analizuje informacje o projektach, dostarczając aktualnych i wiarygodnych informacji na temat różnych aspektów realizacji na wszelkich możliwych płaszczyznach (np. na poziomie projektu, działań, priorytetów, całego programu, płatności, monitorowania, itp.).

więcej

Automatyka przemysłowa

Posiada wyspecjalizowaną grupę osób mających wysokie kwalifikacje pozwalające na modernizację, projektowanie i montaż nowych systemów zgodnie z najwyższymi standardami,sprzedaż i serwis komponentów automatyki przemysłowej,wykonawstwo urządzeń pomiarowych i kontrolnych (wizualizacja, gromadzenie i archiwizacja danych),doradztwo techniczne i dobór elementów zgodnie z ich zastosowaniem...

więcej

CNC

Oferujemy usługi w zakresie obróbki wykorzystując obrabiarkę sterowaną numerycznie (CNC). Realizujemy zarówno zlecenia zawierające pojedyncze elementy, jak i większe serie detali, łącznie z usługą złożenia gotowych urządzeń. Naszym atutem jest możliwość obrabiania w krótkim czasie szerokiego zakresu materiałów. Istnieje możliwość zaprojektowania detalu na podstawie zdjęcia czy rysunku poglądowego.

więcej

E-marketing

Dobieramy odpowiednie metody i narzędzia, aby skutecznie dotrzeć do nowych odbiorców i utrzymać pozytywne relacje z dotychczasowymi. W celu zapewnienia konkurencyjności strony, zapewniamy Naszym klientom stałą opiekę, badania i monitorowanie działań reklamowych. Zakres naszych usług obejmuje m.in.: kampanie linków sponsorowanych Google Ads (dawniej – AdWords)...

więcej

Strony WWW

Proponujemy profesjonalne, kompleksowe podejście przy wdrożeniu strony internetowej. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i pomysły graficzne. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną oraz audyt, modernizację i monitoring serwisu. Projektujemy strony WWW przeznaczone dla urządzeń przenośnych, dopasowane pod względem parametrów do sprzętu mobilnego.

więcej

Druk

Zajmujemy się projektowanie, drukiem i przygotowaniem materiałów do druku – wizytówek, ulotek, plakatów, teczek, broszur, książek, katalogów, prospektów, opakowań. Materiały drukowane wciąż są najbardziej powszechnym środkiem komunikacji marketingowej.

więcej

Szkolenia inżynierskie

Szkolenia inżynierskie skierowane są do osób, które swoją działalność zawodową prowadzą w branżach technicznych. W skład tej grupy wejdą szkolenia z wykorzystania programów AutoCAD (na 3 poziomach zaawansowania), Autodesk Inwentor, Solid Works.

więcej