Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Rozwiązania dla handlu detalicznego

E-sklepy

Sklep internetowy pozwala w bezpośredni sposób dotrzeć do klienta o każdej porze. Dobrze zaprojektowany pozwala skutecznie zaprezentować ofertę i osiągnąć maksymalną sprzedaż. Gwarantujemy także pełną obsługę przy wdrożeniu e-sklepu.

więcej

Szkolenia biznesowe

Zarządzasz grupą ludzi? Obsługujesz klientów? Współpracujesz w zespole? Naucz się większej skuteczności i efektywności w pracy z ludźmi! Nasze szkolenia biznesowe pomogą Ci opanować techniki zaawansowanej komunikacji, poznać zwroty i konstrukcje lingwistyczne usprawniające przebieg ważnych rozmów biznesowych i handlowych.

więcej

E-marketing

Dobieramy odpowiednie metody i narzędzia, aby skutecznie dotrzeć do nowych odbiorców i utrzymać pozytywne relacje z dotychczasowymi. W celu zapewnienia konkurencyjności strony, zapewniamy Naszym klientom stałą opiekę, badania i monitorowanie działań reklamowych. Zakres naszych usług obejmuje m.in.: kampanie linków sponsorowanych Google Ads (dawniej – AdWords), analitykę internetową, działania w mediach społecznościowych...

więcej

Systemy ERP

Chcesz zarządzać pojedynczym sklepem detalicznym lub siecią sklepów detalicznych? Planujesz poprawić swoje przychody i sprawniej organizować pracę oraz zwiększyć konkurencyjność swojej firmy? Dobrze trafiłeś. Mamy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy. Dzięki systemom Comarch ERP, które oferujemy i dedykowanym modułom dla handlu detalicznego usprawnimy Twój biznes detaliczny i pomożemy poprawić wynik finansowy Twojej firmy.

więcej

Systemy Pracy Grupowej

Aplikacja zapewnia pracownikom działów handlowych wsparcie i informacje niezbędne do kontaktu z aktualnymi i przyszłymi klientami. Umożliwia gromadzenie danych na podstawie których kreowana jest strategia firmy pozwalająca na zbudowanie trwałej i silnej relacji z klientem od chwili pozyskania go, poprzez bieżący kontakt i obsługę czy realizację zamówień. Pozwala zwiększyć skuteczność sprzedaży, ułatwić segmentację rynku i okazji sprzedażowych.

więcej

Wynajem sal

Oferując wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych (wykładowych) mamy na uwadze Państwa indywidualne potrzeby. Dlatego do dyspozycji oddajemy szereg sal o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Naszym celem było stworzenie komfortowych miejsc do organizowania konferencji, szkoleń, kursów, oraz warsztatów i spotkań promocyjno-handlowych. Dużym atutem jest lokalizacja naszego Ośrodka Szkoleniowego w eleganckim i nowoczesnym budynku, w ścisłym centrum Białegostoku.

więcej