Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Rozwiązania dla instytucji i organizacji

Druk

Zajmujemy się projektowanie, drukiem i przygotowaniem materiałów do druku – wizytówek, ulotek, plakatów, teczek, broszur, książek, katalogów, prospektów, opakowań. Materiały drukowane wciąż są najbardziej powszechnym środkiem komunikacji marketingowej.

więcej

Systemy ERP

Comarch ERP Optima to wielomodułowy system ERP o dużej funkcjonalności i możliwościach konfiguracji, przeznaczony prowadzenie księgowości, kadr i płac, środków trwałych, wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych, usprawniający wewnętrzny obieg dokumentów w instytucjach.

więcej

Strony WWW

Proponujemy profesjonalne, kompleksowe podejście przy wdrożeniu strony internetowej. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i pomysły graficzne. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną oraz audyt, modernizację i monitoring serwisu. Projektujemy strony WWW przeznaczone dla urządzeń przenośnych, dopasowane pod względem parametrów do sprzętu mobilnego.

więcej

WCAG 2.0 - dostępne strony WWW

Każdy serwis internetowy spełniający zadania publiczne musi być stworzony lub zmodernizowany zgodnie z regułami dostępności. Dostępna witryna internetowa jest zrozumiała i osiągalna dla większej liczby osób – niepełnosprawnych, seniorów czy z ograniczeniami tymczasowymi; jest bardziej przejrzysta i nie wymaga wprowadzania znaczących zmian.

więcej

Wynajem sal

Oferując wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych (wykładowych) mamy na uwadze Państwa indywidualne potrzeby. Dlatego do dyspozycji oddajemy szereg sal o różnej powierzchni i przeznaczeniu.

więcej

Szkolenia biurowe

Szkolenie biurowe to doskonalenie umiejętności wykorzystania oprogramowania biurowego w codziennej pracy. Ponadpodstawowe wykorzystanie posiadanych programów biurowych pozwoli Państwu i Państwa pracownikom pracować szybciej, przyjemniej i wydajniej.

więcej

Elektroniczny obieg dokumentów

Elektroniczny Obieg Dokumentów pozwala na eliminację tradycyjnej, papierowej obsługi dokumentów w firmie i zastąpienie jej wersjami elektronicznymi. Proces obiegu poszczególnych dokumentów w firmie opiera się na określonych procedurach, które wdrażane są do systemu elektronicznego obiegu.

więcej