Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Rozwiązania dla sektora MŚP

Systemy ERP

Zintegrowane systemy do zarządzania Comarch ERP wspomagające i usprawniające procesy biznesowe w firmie. Systemy, które dostarczamy integrują wszystkie obszary działalności firmy (fakturowanie, magazyn, księgowość, kadry i płace, etc.) w jednym narzędziu informatycznym. Dzięki wdrażanym przez nas systemom ERP będziesz miał możliwość rozwijać swój biznes o nowe kanały sprzedażowe, wykorzystywać nowoczesne formy...

więcej

Strony WWW

Proponujemy profesjonalne, kompleksowe podejście przy wdrożeniu strony internetowej. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i pomysły graficzne. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną oraz audyt, modernizację i monitoring serwisu. Projektujemy strony WWW przeznaczone dla urządzeń przenośnych, dopasowane pod względem parametrów do sprzętu mobilnego.

więcej

Druk

Zajmujemy się projektowanie, drukiem i przygotowaniem materiałów do druku – wizytówek, ulotek, plakatów, teczek, broszur, książek, katalogów, prospektów, opakowań. Materiały drukowane wciąż są najbardziej powszechnym środkiem komunikacji marketingowej. Realizujemy innowacyjne pomysły graficzne, łączymy nasze idee z wizją Klientów, przekładając to na obustronny sukces.

więcej

Reklamy Google Ads (dawniej – AdWords)

Blisko 95% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google. Kampania Google Ads w tej najpopularniejszej wyszukiwarce to doskonały sposób na wyróżnienie swojej oferty i pozyskanie Klientów, ponieważ Twoja oferta jest prezentowana...

więcej

E-sklepy

Sklep internetowy pozwala w bezpośredni sposób dotrzeć do klienta o każdej porze. Dobrze zaprojektowany pozwala skutecznie zaprezentować ofertę i osiągnąć maksymalną sprzedaż. Gwarantujemy także pełną obsługę przy wdrożeniu e-sklepu.

więcej

Szkolenia biurowe

Szkolenie biurowe to doskonalenie umiejętności wykorzystania oprogramowania biurowego w codziennej pracy. Ponadpodstawowe wykorzystanie posiadanych programów biurowych pozwoli Państwu i Państwa pracownikom pracować szybciej, przyjemniej i wydajniej. W skład szkoleń biurowych wejdą szkolenia z podstawowego i zaawansowanego wykorzystania programów z rodziny MS Office - Word, Excel, Power Point, Project, Access.

więcej