Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Rozwiązania dla sektora MŚP

Strony WWW

Proponujemy profesjonalne, kompleksowe podejście przy wdrożeniu strony internetowej. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i pomysły graficzne. Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną oraz audyt, modernizację i monitoring serwisu. Projektujemy strony WWW przeznaczone dla urządzeń przenośnych, dopasowane pod względem parametrów do sprzętu mobilnego.

więcej

Druk

Zajmujemy się projektowanie, drukiem i przygotowaniem materiałów do druku – wizytówek, ulotek, plakatów, teczek, broszur, książek, katalogów, prospektów, opakowań. Materiały drukowane wciąż są najbardziej powszechnym środkiem komunikacji marketingowej. Realizujemy innowacyjne pomysły graficzne, łączymy nasze idee z wizją Klientów, przekładając to na obustronny sukces.

więcej

Reklamy Google Ads (dawniej – AdWords)

Blisko 95% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google. Kampania Google Ads w tej najpopularniejszej wyszukiwarce to doskonały sposób na wyróżnienie swojej oferty i pozyskanie Klientów, ponieważ Twoja oferta jest prezentowana...

więcej

E-sklepy

Sklep internetowy pozwala w bezpośredni sposób dotrzeć do klienta o każdej porze. Dobrze zaprojektowany pozwala skutecznie zaprezentować ofertę i osiągnąć maksymalną sprzedaż. Gwarantujemy także pełną obsługę przy wdrożeniu e-sklepu.

więcej

Systemy ERP

Zintegrowane systemy do zarządzania Comarch ERP wspomagające i usprawniające procesy biznesowe w firmie. Systemy, które dostarczamy integrują wszystkie obszary działalności firmy (fakturowanie, magazyn, księgowość, kadry i płace, etc.) w jednym narzędziu informatycznym. Dzięki wdrażanym przez nas systemom ERP będziesz miał możliwość rozwijać swój biznes o nowe kanały sprzedażowe, wykorzystywać nowoczesne formy...

więcej

Szkolenia biurowe

Szkolenie biurowe to doskonalenie umiejętności wykorzystania oprogramowania biurowego w codziennej pracy. Ponadpodstawowe wykorzystanie posiadanych programów biurowych pozwoli Państwu i Państwa pracownikom pracować szybciej, przyjemniej i wydajniej. W skład szkoleń biurowych wejdą szkolenia z podstawowego i zaawansowanego wykorzystania programów z rodziny MS Office - Word, Excel, Power Point, Project, Access.

więcej