T-Matic Grupa Computer Plus

Letnia promocja na Kurs Excel

Odbierz rabat na szkolenie

Microsoft Excel to wyjątkowe narzędzie, z którym większość z nas w pewnym momencie swojego życia miała styczność. Jednak tylko nieliczni potrafią wykorzystywać jego pełen potencjał. Dla wielu użytkowników program ten bywa skomplikowany i frustrujący, a zamiast ułatwiać pracę, staje się przeszkodą.

Grafika z wyróżnionym rabatem -400 zł na kurs Excela

Właśnie w tym momencie Ośrodek Szkoleniowy T-Matic Grupa Computer Plus przychodzi z pomocą! Przygotowaliśmy specjalną Letnią Promocję na Kompleksowy Kurs Excela.

Do 18 lipca szkolenie Microsoft Excel – poziom I i II kupisz za 550 zł.

Jeśli to właśnie cena stopowała Cię przed zdobywaniem nowych umiejętności, teraz przeszkód już nie ma i czas zacząć działać!

Podczas szkolenia uczymy, jak efektywnie korzystać z program MS Exel, aby ułatwiać i usprawniać codzienne obowiązki. Każdy, kto do nas dołączy, pozna zaawansowane funkcje i formuły oraz tricki, które uczynią pracę bardziej wydajną i przyjemną. Szkolenie obejmuje zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony. Otrzymujesz 2 szkolenia w cenie jednego!

-400 zł rabatu na szkolenie

Promocyjna cena tylko do 18 lipca 2024 r.

tryb dzienny:
22-31.07.24r.
tryb popołudniowy:
23.07-13.08.24r.

Kompleksowy Kurs Microsoft Excel

Kurs został stworzony z myślą o osobach, które chcą szybko opanować podstawowe funkcje i umiejętności niezbędne do efektywnej pracy, a potem zacząć korzystać z zaawansowanych funkcji i formuł.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub osobiście. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. szkoleń.

  • nr tel. +48 85 74 89 155 lub +48 730 131 202
  • mail: szkolenia@computerplus.com.pl
  • adres: ul. Malmeda 1, 15-440 Białystok