Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Akademia IBM Social Business 2016

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na doroczną Akademię IBM Social Business 2016, która w tym roku odbędzie się w dniach 16-18 maja w Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach.

Akademia IBM Social Business to spotkanie, w czasie którego spotkamy się w gronie użytkowników, twórców i pasjonatów rozwiązań społecznościowych. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą korzyści płynące z zastosowania chmury oraz odpowiednie zabezpieczenie danych organizacji. Najnowsze narzędzia i trendy obrazujące to co nadchodzi zostaną przedstawione przez ekspertów IBM. Natomiast przykłady rozwiązań wspierających biznes zaprezentują, tradycyjnie już, nasi Klienci oraz Partnerzy Handlowi z Polski oraz zagranicy.

W tym będzie także możliwość przystąpienia do bezpłatnych egzaminów certyfikacyjnych dotyczących produktów IBM Social Business.

Nasza firma po raz kolejny będzie oficjalnym SREBRNYM PARTNEREM tej wyjątkowej konferencji! Zapraszamy na naszą prezentację: "Odkryj na nowo Social Business - witamy w erze kognitywnych rozwiązań".

Zarejestruj się już dziś:  Akademia IBM Social Business  16-18 maja 2016 - Rejestracja

Oficjalna agenda Akademii IBM Social Business 2016

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w konferencji!