Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Akademia Lotus Software 2010 - Zakopane

Partner Konferencji T-Matic Grupa ComputerPlus serdecznie zaprasza na Akademię Lotus Software 2010, która odbędzie się w Zakopanem w dniach 10-12.03.2010.

Akademia Lotus Software 2010 jest największym dorocznym spotkaniem dla obecnych i przyszłych klientów oraz Partnerów IBM Lotus.

Celem spotkania będzie prezentacja aktualnej oferty IBM w dziedzinie systemów pracy grupowej, zbudowanych w oparciu o produkty z grupy IBM Lotus.

W programie między innymi: krótkie podsumowanie międzynarodowej konferencji Lotusphere, nagrody dla najlepszych klientów i najciekawszych projektów i wiele sesji biznesowych. W części technicznej przeprowadzone zostaną ciekawe demonstracje wybranych produktów na żywo.

W trakcie trwania Akademi Lotus Software 2010 nasza firma dokona prezentacji utworzonych przez nas rozwiązań: "Korzyści dzięki lepszej współpracy: rozwiązania T-matic Grupa Computer Plus ".

Jako Partner Konferencji posiadamy 5 jednoosobowych zaproszeń dla Klientów

Chętnych wzięciem udziału w Akademi Lotus Software 2010, jako klient T-Matic Grupa ComputerPlus prosimy o kontakt z naszą firmą (uprzejmie prosimy o ograniczenie ilości osób zgłaszanych z jednej firmy do 2). Koszt pobytu klientów T-Matic Grupa ComputerPlus pokrywa IBM Polska z małym wykluczeniem klientów sektora publicznego (oni sami muszą pokryć koszty noclegu).

Uwaga! Liczba miejsc uczestników konferencji ograniczona.