Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Aktualności

Rozwijanie cyfrowego potencjału – każda firma produkcyjna może być SMART

27 lipca 2022

Chwytliwe sformułowanie „Przemysł 4.0” nie jest zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm wykorzystujących zaawansowane technologie. „Inteligentna fabryka” nie musi być kompleksem najnowocześniejszych, zupełnie nowych pomieszczeń wyposażonych w wysokiej klasy nowoczesny sprzęt. Istnieje przecież sposób, aby skromniejsze i „zwykłe” zakłady mogły skorzystać z cyfryzacji, podnieść swoją rangę i się wzbogacić.

Comarch HRM - efektywne zarządzanie pracownikami w Twojej firmie

25 lipca 2022

Aplikacja dla kadr. Dzięki Comarch HRM (Human Resources Management) zarządzanie pracownikami w firmie może stać się efektywniejsze. 

Certyfikacja Comarch przedłużona na kolejny rok!

6 lipca 2022

Pod koniec drugiego kwartału po raz kolejny potwierdziliśmy najwyższy poziom naszej wiedzy, przystępując do egzaminów certyfikacyjnych, organizowanych przez firmę Comarch. Możemy dumnie przyznać, że zdobyliśmy blisko 70 certyfikatów.

Solidarni z Ukrainą

1 lipca 2022

Dobro da się zważyć. 13 ton środków pomocy humanitarnej mieszczących się w samochodzie ciężarowym wyruszyło do ukraińskiego Łucka. Akcja zorganizowana została we współpracy miasta Białystok oraz białostockich firm w odpowiedzi na apel ukraińskiego Łucka- miasta partnerskiego. Jesteśmy dumni, że nasza firma wsparła tę inicjatywę. Prezes Wojciech Winogrodzki uczestniczył dziś w konferencji prasowej podsumowującej działania białostockich firm na rzecz pomocy Ukrainie.

Poziom digitalizacji produkcji w Polsce - rozwój przemysłu 4.0

29 czerwca 2022

Transformacja cyfrowa to integracja technologii cyfrowej we wszystkich obszarach biznesu. Polska gospodarka przyspieszyła wdrażanie technologii cyfrowych. Widać to po zmianie podejścia firm do digitalizacji, na co wskazują wyniki tegorocznej edycji raportu DIGI INDEX. Z danych wynika, że niepewność rynkowa wpłynęła mobilizująco na firmy i pogłębiła zainteresowanie rozwiązaniami zgodnymi z ideą przemysłu 4.0.

Nawet do 80% dofinansowania na szkolenia! Rusza nabór PSFWP na dofinansowanie usług rozwojowych!

7 czerwca 2022

Zainwestuj w rozwój swoich pracowników. Mikro, małe i średnie firmy posiadające siedzibę, filię, delegaturę lub oddział na terenie województwa podlaskiego będą mogły skorzystać ze wsparcia finansowego na kształcenie personelu zPodmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim. Maksymalna wartość dofinansowania na jedną osobę to 10000 zł. Pula środków to aż

Półkolonie letnie Białystok 2022: Wakacyjna zabawa z robotami LEGO i Minecraftem

6 maja 2022

Nasze półkolonie letnie od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Z radością informujemy, że odbędą się również w tym roku! Uruchamiamy oficjalne odliczanie do wakacji. Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane światem Minecrafta, półkolonie w sercu Białegostoku będą dla niego idealne! Specjalnie prowadzone zajęcia pozwolą puścić mu wodze fantazji tak daleko, jak tylko pozwala na to

Promocja e-commerce – własny e-Sklep Comarch przez pół roku za darmo!

24 marca 2022

Dla wszystkich klientów Comarch ERP przy zakupie usługi Comarch e-Sklep teraz 6 miesięcy za darmo.