Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Bezpieczne telekonferencje biznesowe

Bezpieczne telekonferencje i spotkania online dostępne dla każdego! Już od 25 zł miesięcznie za użytkownika.

Organizujesz spotkania z pracownikami, klientami czy kontrahentami? Chciałbyś zwiększyć ilość spotkań w ciągu dnia, nie tracąc czasu na dojazdy? Nasza oferta jest dla Ciebie. Spotkania z ludźmi z różnych zakątków świata w tym samym czasie, nie ruszając się z biura. Konferencje WWW i na urządzeniach mobilnych dostarczane przez bezpiecznego dostawcę, firmę IBM, dostępne 24/7.

Konferencje i spotkania online:

  • konferencje WWW - organizacja wirtualnych spotkań, wykorzystując całą gamę przydatnych funkcji, takich jak udostępnianie okien aplikacji i pulpitu, rozmowy sieciowe, sesje pytań i odpowiedzi, narzędzia do dodawania adnotacji oraz sondy organizowane wśród uczestników.
  • konferencje mobilne - aplikacje dla urządzeń przenośnych Android, BlackBerry i Apple, która pozwalają w szybki i prosty sposób dołączyć do konferencji, wyświetlać współużytkowane prezentacje, prowadzić rozmowy sieciowe z uczestnikami konferencji oraz wirtualnie podnosić i opuszczać rękę.
  • profesjonalne zarządzanie zdarzeniami - centralne zarządzanie zdarzeniami sieciowymi, sesjami szkoleniowymi i webinariami z użyciem narzędzi do zarządzania rejestracjami, zaproszeń e-mail, przypomnień i ankiet wypełnianych po zdarzeniu.
  • przekaz dźwięku - możliwość realizacji audiokonferencji przez połączenia VoIP, telefoniczne połączenia płatne i bezpłatne w ponad 50 krajach przy użyciu bezpiecznej prywatnej sieci transmisji głosu. 

Już dziś rozpocznij 60-dniowy okres próbny całkowicie bezpłatnie. Skontaktuj się z nami!

Źródło: Narzędzia społecznościowe w chmurze

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas
+48 85 74 89 192