Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

  • Strona główna
  • Firma
  • Aktualności
  • Bezpłatne webinarium - Nowoczesny księgowy jest internetowy. Jak być konkurencyjnym na rynku usług księgowych? Zapraszamy do rejestracji już teraz.

Bezpłatne webinarium - Nowoczesny księgowy jest internetowy. Jak być konkurencyjnym na rynku usług księgowych? Zapraszamy do rejestracji już teraz.

9 czerwca 2011 roku o godzinie 11:00 Comarch organizuje bezpłatną konferencję internetową dla księgowych oraz doradców podatkowych, pod hasłem Nowoczesny księgowy jest internetowy. Jak być konkurencyjnym na rynku usług księgowych? Podczas webinarium prelegenci omówią tematy związane – z coraz bardziej popularnym w księgowości – trendem internetowym. Ponadto biura rachunkowe będą miały okazję zdobyć przydatne wskazówki, między innymi z zakresu promocji w Internecie oraz efektywnej współpracy z klientami.

E-konferencja jest pierwszym tego typu wydarzeniem organizowanym przez Comarch skierowanym do biur rachunkowych i biur doradztwa podatkowego. W trakcie webinarium eksperci z Comarch oraz ECDDP omówią zagadnienia m.in. z zakresu rozliczeń transakcji internetowych oraz związanych z nimi zmianami w przepisach. Ponadto przedstawione zostaną metody pozyskiwania nowych klientów dla biura rachunkowego poprzez promocję w Internecie oraz sposoby wykorzystania internetowych narzędzi w pracy księgowego.

Internet stał się nieodłącznym elementem prowadzenia każdego biznesu, dlatego księgowi powinni być tam, gdzie znajduje się duża grupa ich potencjalnych klientów. Na webinarium wystąpi również biuro rachunkowe, które pokaże w praktyce, jak współpracuje ze swoimi klientami z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych.

Główna idea przyświecająca konferencji to pokazanie, że w dobie coraz większej powszechności Internetu, biura rachunkowe również powinny podążać za tym trendem, promując swoją ofertę w sieci oraz współpracując ze swoimi klientami przez Internet. Dzięki temu mogą one zyskać przewagę konkurencyjną i pozyskać nowych klientów – podkreśla Barbara Molga, Product Manager iComarch24.

Udział w webinarium jest bezpłatny i możliwy z każdego miejsca, z dostępem do Internetu – chcąc na żywo uczestniczyć w konferencji, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.KsiegowyInternetowy.Comarch.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.