Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Comarch e-OPT!MA dla Biur Rachunkowych 30% taniej

Dla Biur Rachunkowych oraz Kancelarii Doradztwa Podatkowego, które do 31.01.2010 złożą zamówienie na Comarch e-OPT!MA przygotowaliśmy promocję - 30% rabatu na abonament przez pierwsze 6 miesięcy obowiązywania umowy.

Idea Internetowego Biura Rachunkowego

Koncepcja Internetowego Biura Rachunkowego Comarch e-OPT!MA oznacza pracę Doradcy Podatkowego lub Biura Rachunkowego wykorzystującego do obsługi swoich Klientów i kontaktu z nimi Internet oraz nowoczesne oprogramowanie internetowe Comarch e-OPT!MA.

Biuro Rachunkowe wynajmuje w usłudze Comarch e-OPT!MA odpowiednie moduły oprogramowania, z których korzysta za pośrednictwem sieci Internet. Klienci Biura również mogą korzystać z modułów Comarch e-OPT!MA np. do prowadzenia sprzedaży i magazynu, które poprzez Internet połączone są z modułami do prowadzenia księgowości obsługiwanymi przez Biuro Rachunkowe.

Dzięki pracy na jednej bazie danych dokumenty wprowadzane przez Klienta (np. faktury) są automatycznie widoczne dla zalogowanego pracownika Biura Rachunkowego, który ma możliwość ich natychmiastowego zaksięgowania. Pozwala to na zautomatyzowanie pracy
i całkowitą redukcję błędów powstających podczas wprowadzania danych do programu.

więcej ...