Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Comarch iGaleria24

Wśród nowych rozwiązań dla sektora handlu elektronicznego Comarch proponuje internetową galerię handlową - iGaleria24. Innowacyjne rozwiązanie dające dodatkowe możliwości pozyskiwania Klientów jest kierowane do spółek prowadzących działalność handlową w Internecie w oparciu o rozwiązania Comarchu. Platforma iGaleria24 jest to pierwszy produkt Comarchu na rynek B2C.

Już kilkanaście sklepów zarejestrowało się w internetowej galerii handlowej stworzonej przez Comarch. iGaleria24 to projekt, w którym producent oprogramowania Comarch uruchamia dla swoich Klientów dodatkowy, niezależny kanał sprzedaży.

http://www.igaleria24.pl/Strona-glowna%281%29.aspx

Jak dołączyć do Internetowej Galerii Handlowej?

Do promowania swoich sklepów internetowych w serwisie iGaleria24 uprawnione są tylko firmy, korzystające z oprogramowania Comarch iSklep24 w wersji 4.6 lub wyższej.

Uruchomienie sklepu internetowego to dopiero początek drogi do sukcesu w Internecie. Aby skutecznie sprzedawać w Internecie, konieczna jest odpowiednia promocja własnego e-sklepu. Aby pomóc naszym Klientom zwiększać przychody uruchomiliśmy serwis iGaleria24 w wersji BETA - pierwszą w Polsce internetową galerię handlową stworzoną przez producenta oprogramowania. Dzięki temu użytkownicy iSklepu już od samego początku działalności mogą zdobywać nowych Klientów w Internecie.

Dzięki iGaleria24 właściciele sklepów internetowych Comarch zyskują:

  • możliwość prezentacji swojego sklepu w serwisie (przypisanie się do odpowiedniej kategorii, stworzenie wizytówki, dodanie własnego logotypu, określenie punktów odbioru, przedstawienie dostępnych metod płatności oraz sposobów dostawy towarów),
  • promocję oraz pozycjonowanie sklepu w Internecie już od pierwszych dni działalności,
  • nowych Klientów odwiedzających serwis.
Zamów Comarch iSklep24 i promuj swój sklep w iGaleria24.

Informacje na temat iSklepu odnajdą Państwo na stronie:

http://www.comarch.pl/erp/oferta/produkty/icomarch24/comarch_isklep24

- Prezentacja sklepu internetowego w iGaleria24 jest bezpłatna i stanowi wartość dodaną dla Klientów Comarch iSklep24.
- Warunkiem przystąpienia do projektu jest zgłoszenie swojego sklepu poprzez odpowiednią konfigurację w Panelu Administracyjnym Comarch iSklep24.
- Zgodnie z §6 punkt 8 regulaminu Comarch iSklep24 producent ma prawo do usunięcia z serwerów sklepu internetowego zawierającego dane o charakterze bezprawnym lub naruszające prawa lub dobre imię osób trzecich. Skutkować to będzie także usunięciem sklepu z serwisu iGaleria24.

Regulamin Comarch iSklep24.pdf

- Przystępując do iGaleria24 użytkownik akceptuje niniejsze warunki przystąpienia do iGaleria24.