Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

COMARCH OPT!MA 2010

Comarch OPT!MA 2010 – nowa odsłona najlepszego systemu dla mikro, małych i średnich firm oraz biur rachunkowych i placówek medycznych

W tym tygodniu Comarch udostępnił swoim Partnerom i Klientom nową wersję Comarch OPT!MA 2010 . W wersji 2010 najważniejszą zmianą jest całkowicie nowy, intuicyjny, elastyczny interfejs systemu, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad 35 tys. klientów. Wszystkim użytkownikom nowego programu producent gwarantuje także zgodność systemu z nowymi przepisami o podatku VAT jakie mają wejść w życie z dniem 1-go stycznia 2011. Już dziś system oferuje kilka funkcjonalność uwzględniających i ułatwiających wprowadzanie zmiany VAT jak np. seryjna zmiana stawki VAT na artykułach.

Poza zmianami w interfejsie Comarch OPT!MA oferuje wiele ciekawych, unikalnych rozwiązań takich jak sprzedaż w kanale internetowym z wykorzystaniem zintegrowanej aplikacji Comarch iSklep24 , czy też promocja oferty poprzez pierwszą w Polsce wirtualną galerię handlową iGaleria24 . Ponadto system został wyposażony w narzędzie służące do bezpiecznego archiwizowania dokumentów i tworzenia kopii bezpieczeństwa - iBard24.

Zobacz nową stronę Comarch OPT!MA: http://optima.comarch.pl/