Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Nasze rozwiązania na Comarch Marketplace

Informujemy, że nasze rozwiązania pojawiły się na Comarch Marketplace, wirtualnej platformie wymiany specjalistycznych rozwiązań branżowych, które stanowią rozszerzenie standardowych funkcjonalności Comarch ALTUM:

Integracja Comarch Optima z Comarch Altum

Moduł umożliwia import zaksięgowanych dekretów zawierających listę płac lub środków trwałych z zadanego przedziału czasu jednocześnie tworząc dla tych danych Noty Memoriałowe. Rozwiązanie kierowane jest do klientów korzystających z oprogramowania Comarch Altum, którzy wykorzystują jednocześnie Comarch Optima do księgowania płac i ewidencji środków trwałych.

Migrator danych

Import danych magazynowych z systemu Comarch Optima
Migrator przeznaczonych jest do efektywnego przenoszenia danych do systemu Comarch Altum z systemu Comarch Optima. Dane dotyczą przechowywanych towarów oraz stanów magazynowych. Wprowadzono dodatkową możliwość zamieszczenia opisów towaru w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim. Podczas przenoszenia stanów magazynowych tworzone są dokumenty Przychodów Wewnętrznych (PW). Automatycznie są uzupełniane powiązane z towarami słowniki. Rozwiązanie będzie przydatne wszystkim klientom, którzy chcą w łatwy i szybki sposób przenieść dane o posiadanych towarach do systemu Comarch Altum.

Więcej informacji pod adresem http://www.comarchmarketplace.pl/