Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Partnerstwo 2011 - podróż w czasie. Doroczna konferencja Comarch

Początki współpracy:

Współpracę z Comarch rozpoczęliśmy w 2000 roku – faktura za autoryzację CDN XL jest z 24 października 2000 r. Początki były bardzo trudne. Pierwszy klient CDN XL to była firma z branży mięsnej – produkcja i dystrybucja mięsa i wędlin z miejscowości oddalonej od Białegostoku o ok. 50 km. Ci, którzy znają tę branżę wiedzą, że wszystkie wysyłki i fakturowanie odbywają się w późnych godzinach nocnych (albo jeśli ktoś woli – we wczesnych godzinach rannych) – w każdym razie asysta powdrożeniowa rozpoczynała się o godz. 2:00. Na szczęście firma produkowała bardzo dobre wyroby. Tak cudownie smakowitych szynek czy kiełbas nie miałem okazji nigdy później spróbować – takie są uroki wdrożeń.

Pierwsze konferencje:

Cedzyna koło Kielc – 2002 rok. Prezentacja controllingu (dzisiaj Business Intelligence) w CDN XL. To było coś niesamowitego. Olśnienie, iluminacja – to jest właściwy kierunek. Nie mam już najmniejszych wątpliwości. Comarch i jego produkty dają mi szansę na rozwój mojego biznesu.
Kraków – 2003 rok. Konferencja odbywała się na Jasnogórskiej. Wieczorem – uroczysta kolacja, gdzieś pod Krakowem. Wszyscy uczestnicy konferencji zmieścili się w jednym autokarze. Refleksja – dzisiaj autokar wiozący uczestników na imprezę narciarską do Austrii czy do Włoch, nie mieści nawet wszystkich Platynowych i Złotych Partnerów.
Szczyrk – 2004 rok. Pierwsze przyjaźnie. Wspólne wdrożenie CDN XL i Sysklassa z firmą KSI z Bielska-Białej. Znakomita współpraca i sukces wdrożenia. Dzisiaj więcej niż połowa znajomych na Facebooku, to ludzie Comarch i Partnerzy. Relacje biznesowe przekładają się na relacje osobiste.

Comarch:

Współpraca Comarch z Partnerami jest przykładem bardzo pożądanej w biznesie relacji. Comarch mnie inspiruje – wzmacnia w wyborze, którego dokonałem albo wskazuje kierunki rozwoju. Comarch pomaga budować mi mój własny biznes – stabilne, partnerskie warunki współpracy pozwalają na długofalowe planowanie, na budowę kompetentnego zespołu konsultantów, którzy są w stanie podejmować coraz większe wyzwania.

Od początków transformacji minęło 21 lat. T-matic też ma 21 lat. 11 lat współpracuje z Comarch. Wcześniej było wiele prób z innymi producentami oprogramowania. Te 11 lat z Comarch świadczy o tym, że ten związek jest korzystny dla obu stron.