Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Przyszłość automatyzacji i robotyzacji produkcji – warsztaty z robotami współpracującymi

W imieniu firmy T-Matic Grupa Computer Plus oraz firmy ProCobot, chcielibyśmy  zaprosić Dyrektorów, Właścicieli, Kierowników Produkcji, Kierowników Utrzymania Ruchu na Warsztaty z robotami współpracującymi Universal Robots- tzw. cobotami. Odbędą się one 24 kwietnia w Białymstoku w siedzibie firmy ul. Malmeda 1, sala konferencyjna nr 13 (I piętro).

Istnieje możliwość oddelegowania 2 pracowników, na prestiżowe, kameralne spotkanie, którego główną ideą jest przekazanie informacji, pokazanie możliwości cobotów, rozwiązań, aplikacji, które mogłyby wesprzeć także procesy u Państwa w firmie. 

Podczas spotkania będzie możliwość samodzielnego zaprogramowania cobot’a. Do dyspozycji uczestników zostanie udostępnionych 5 stanowisk demonstracyjnych z aplikacjami:

•    Precyzyjny montaż elektroniki na płytce PCB;
•    Paletyzacja produktów na palecie;
•    Obsługa maszyny tokarskiej z wykorzystaniem podwójnego chwytaka;
•    Montaż sprzęgieł dla silników krokowych z wykorzystaniem funkcji kontroli siły;
•    Wizyjna kontrola jakości opakowań gum do żucia orbit w kubeczkach (sprawdzenie kodu kreskowego) z pobraniem z taśmociągu i paletyzacją w opakowaniu kartonowym. Robot UR5e.

Dodatkowo - dzięki temu wydarzeniu, dajemy szansę na poznanie partnerów, wymianę poglądów, rozmowy branżowe.
Wydarzenie jest bezpłatne z pełnym zapleczem gastronomicznym.

Wymagana rejestracja!

Czym są roboty współpracujące tzw. Coboty?

Współpraca ramię w ramię z pracownikiem

Roboty współpracujące mogą bezpiecznie pracować z człowiekiem, bez konieczności stosowania specjalistycznych barier, które są niezbędne przy implementacji robotów przemysłowych na liniach produkcyjnych. 

Łatwość programowania

Cobot’y charakteryzują się łatwością programowania – intuicyjny interfejs 3D umożliwia każdemu pracownikowi zakładu zostanie programistą robotów, bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu. Prosty w obsłudze pilot uczenia pozwala operatorowi programować cobota poprzez przemieszczanie jego ramienia w pożądane ścieżki ruchu lub poprzez użycie prostych, wbudowanych funkcji.

Elastyczność aplikacji

Elastyczność adaptacji cobot’ów umożliwia wykonywanie różnorodnych zadań związanych z obsługą zarówno krótko jak i wieloseryjnej produkcji. Niezależnie od branży, możliwe jest zastosowanie cobot’a przejmującego czynności niebezpieczne, monotonne lub umożliwiającego zmianę sposobu pracy pracowników.

Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące automatyzacji od wiodących ekspertów!