Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Sklep Przyszłości Comarch Retail Innovation Center

W dniu 22 września 2010r o godz. 10:00 firma Comarch SA organizuje event dla sieci sklepów detalicznych, który odbędzie się w Galerii Handlowej „Złote Tarasy” w Warszawie.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na to niezwykłe spotkanie podczas którego zostaną zaprezentowane rozwiązania dla branży handlu detalicznego, powstałe w oparciu o aktualne trendy i dostępne na rynku najnowsze technologie IT. Ta nietypowa konferencja odbędzie się w dobrze znanym Państwu miejscu – w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

Całość zostanie podzielone na dwie części. Pierwsza z nich będzie miała miejsce w sali kinowej Multikina, znajdującego się na terenie Centrum Handlowego Złote Tarasy, gdzie w specjalnie przygotowanej scenerii i atmosferze, poszczególni prelegenci w niekonwencjonalny sposób zaprezentują:

  • możliwości najnowszych rozwiązań IT dla sieci sklepów detalicznych,
  • strategie prowadzenia wielokanałowej sprzedaży,
  • skuteczne metody pozyskania i utrzymania klientów z pomocą nowatorskich metod wykorzystujących nagrody, muzykę i zapach.

Po zakończeniu pierwszej części spotkania, zostaną Państwo zaproszeni do odwiedzenia multimedialnego stoiska w centralnym miejscu Galerii, przy fontannie. To właśnie tam do Państwa dyspozycji będą eksperci Comarch, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące przedstawionych nowości oraz możliwości, jakie dają rozwiązania IT firmy Comarch. Wszystko zostanie zaprezentowane na multimedialnym stoisku Comarch Retail Innovation Center.