Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Systemy ERP w lekkiej cenie!

Tylko teraz mogą Państwo skorzystać ze wspaniałej okazji zakupując Comarch CDN XL na bardzo atrakcyjnych warunkach!

Comarch CDN XL usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa w każdym jego obszarze. Sprawdza się w firmach zajmujących się handlem, produkcją czy usługami. Zwiększa efektywność pracy każdego działu w firmie. Integralność danych zapewnia szybki dostęp do poszukiwanej informacji, a automatyzacja procesów biznesowych pozwala na znaczącą redukcję kosztów.

Warunki promocji

  • Czas trwania: 18 stycznia – 31 marca 2010 r.
  • Promocja przeznaczona jest dla nowych Klientów Comarch CDN XL
  • Dotyczy jednorazowego zakupu Comarch CDN XL w instalacji 5 – 8 stanowisk (modułów Administrator)
  • Minimalna cena detaliczna zakupu z uwzględnieniem promocji – 12000 zł
  • Instalacja Klienta nie może być powiązana z instalacjami innych podmiotów korzystających z Comarch CDN XL (np. grupa kapitałowa, w szczególności brak możliwości łączenia różnych podmiotów w kluczu HASP)
  • W ramach promocji Klient ma możliwość zakupu 5 dowolnych modułów stanowiskowych (możliwy jest zakup 5 takich samych modułów) w promocyjnej cenie 2000 zł za 1 moduł spośród niżej wymienionych:
- Handel – Sprzedaż
- Import
- Produkcja
- Kompletacja
- Projekty
- Serwis
- Księgowość
- HR – Płace i Kadry
  • Upgrade liczony od cen katalogowych
  • Rozszerzenie instalacji:
- Klient może rozszerzyć posiadaną instalację poprzez zakup dodatkowych modułów w cenie katalogowej tylko do maksymalnie 8 równoczesnych użytkowników (modułów Administrator)
- W przypadku potrzeby rozszerzenia instalacji powyżej 8 równoczesnych użytkowników:
- W okresie do 12 miesięcy od daty zakupu – rozszerzenie wiąże się z dopłatą różnicy między zakupioną instalacją w ramach promocji a ceną wynikającą z podstawowego cennika
- W okresie od 12 do 24 miesięcy od daty zakupu – rozszerzenie wiąże się z dopłatą 50% różnicy między zakupioną instalacją w ramach promocji a ceną wynikającą z podstawowego cennika
- W okresie powyżej 24 miesięcy od daty zakupu – Klient dokonuje zakupu kolejnych modułów zgodnie z cennikiem Comarch CDN XL (brak konieczności dopłaty różnicy między zakupioną instalacją w ramach promocji a ceną wynikającą z podstawowego cennika)
  • Promocja nie łączy się z promocją wynikającą z użytkowania Comarch Klasyka lub Comarch OPT!MA.
Zaawansowane ERP w lekkiej cenie-przykłady.pdf