Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Webinarium Finansowanie Inwestycji IT - 14.06.2011 godz. 11.00

Temat:

Dotacje UE, leasing IT, kredyt technologiczny - poznaj sposoby pozyskiwania środków na inwestycje IT

Termin:

14 czerwca 2011 r. godzina: 11:00

Strona internetowa:

http://www.FinansowanieIT.pl

Dla kogo?

Przedsiębiorców sektora MSP zainteresowanych alternatywnymi metodami finansowania inwestycji związanych z zakupem nowych technologii, w tym technologii informatycznych.

Konferencja internetowa Finansowanie systemów ERP i technologii informatycznych, przeznaczona jest dla przedsiębiorstw MSP.
Głównym założeniem konferencji jest przekazanie uczestnikom wiedzy i doświadczeń związanych z możliwościami pozyskiwania źródeł finansowania systemów ERP i technologii IT, dostępnych na rynku finansowym. Uczestnicy szkolenia będą mogli zapoznać się z zagadnieniami możliwości dofinansowania inwestycji w IT w ramach dotacji unijnych, leasingu operacyjnego i kredytu technologicznego, przekazanymi im przez ekspertów zewnętrznych instytucji finansujących oraz Centrum Finansowania ERP Comarch SA.
Istotnym elementem szkolenia będą także prezentacje na temat stosowanych procedur i praktyczne porady w zakresie przygotowywania dokumentów aplikacyjnych w ramach wskazanych źródeł finansowania, udzielane przez zewnętrznych ekspertów instytucji finansujących (m.in. Europejskiego Funduszu Leasingowego).
Udział w webinarium dla uczestników jest nieodpłatny.

Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do rejestracji.

http://www.FinansowanieIT.pl