Menu szybkiego dostępu

T-Matic Grupa Computer Plus. Powrót na stronę główną

Wpisz szukane hasło

Przetłumaczone przez BING

Delegacje krajowe i zagraniczne

Aplikacja umożliwia elektroniczne zlecanie pracownikom firmy wyjazdów służbowych, a następnie na szybkie i sprawne rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych. Cały proces związany z wyjazdem służbowym odbywa się drogą elektroniczną, począwszy od zlecenia, poprzez złożenie dokumentów po zakończonej delegacji, kończąc na rozliczeniu poniesionych kosztów.


Dlaczego warto elektronicznie rozliczać delegacje?

Wdrożenie aplikacji pozwala na szybki i niezawodny dostęp do informacji związanych z wyjazdami służbowymi w firmie. Zautomatyzowany proces rozliczania delegacji pozwala na szybkie rozliczenie niezależnie od miejsca wyjazdu służbowego. Zapobiega potrzebie poszukiwania informacji na temat zasad rozliczania delegacji, lub aktualnych diet i ryczałtów dla konkretnych państw. Pozwala oszczędzić cenne godziny spędzone na analizie kosztów związanych z wyjazdami służbowymi, jak i ich częstotliwością w firmie.

Korzyści z wdrożenia aplikacji

  • Sprawny proces zlecania i rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych.
  • Lokalizacja informacji o wyjazdach służbowych pracowników  w jednym, centralnym miejscu, dostępnych kadrze zarządzającej.
  • Automatyczne przeliczanie kwot diet i ryczałtów oraz rozliczanie  kosztów związanych z wyjazdem służbowym.
  • Obniżenie czasu związanego z rozliczaniem delegacji.
  • Udostępnienie analizy kierunków i częstotliwości wyjazdów służbowych podwładnych dla kadry zarządzającej.
  • Planowanie wyjazdów delegacyjnych na najbliższy okres.
  • Raportowanie według ustalonych kryteriów umożliwiające wskazanie np. pracowników najczęściej uczestniczących w wyjazdach służbowych.

Przykładowe zrzuty aplikacji

Masz pytanie?
Zadzwoń do nas
+48 85 74 89 192