T-Matic Grupa Computer Plus

Kurs Excel – letnia promocja

Zapisz się na kurs z rabatem -400 zł

Skorzystaj z wyjątkowej okazji do zakupu szkolenia z Excela w cenie, jakiej jeszcze nie było! To doskonała szansa, aby nauczyć się pracy z programem, skupiając się wyłącznie na praktycznych aspektach.

Zaczniemy od fundamentów, by zbudować solidną bazę wiedzy i umiejętności. Stopniowo odkryjesz coraz bardziej zaawansowane funkcje i możliwości Excela, które ułatwią i znacznie przyspieszą codzienną pracę.

Grafika z wyróżnionym rabatem -400 zł na kurs Excela

Interaktywne lekcje, pełne ciekawych materiałów sprawią, że nauka stanie się przyjemnością. Po ukończeniu kursu otrzymasz specjalny certyfikat, który będzie zwieńczeniem 33 godzin intensywnej nauki.

Nie przegap tej okazji i zapisz się już dziś!

Odbierz specjalną zniżkę -400 zł na szkolenie.

Promocyjna cena obowiązuje tylko do 31 sierpnia.

tryb dzienny:
27-30 sierpnia 2024 r.
tryb popołudniowy:
3 – 19 września 2024 r.

Szkolenie z certyfikatem – teraz taniej!

Od ponad 30 lat dzielimy się wiedzą z uczestnikami szkoleń. Nasi trenerzy w prosty i przystępny sposób dzielą się wiedzą, aby każdy uczestnik kursu zdobył praktyczne umiejętności, które od razu zastosuje w swojej pracy.

Online lub stacjonarnie

Forma szkolenia musi być dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego w naszym Ośrodku odbywają się zarówno szkolenia stacjonarne w naszej siedzibie w Białymstoku, jak i zdalne – z dowolnej lokalizacji.

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, ale boisz się, że szkolenie online nie będzie tak dobre, jak stacjonarne? Nasze szkolenia online i stacjonarne to ten sam poziom jakości, zaangażowania trenerów i identyczny efekt końcowy. Ucz się wygodnie i tak jak lubisz!

Szkolenia zamknięte dla całych zespołów

Oferujemy również szkolenia zamknięte dostosowane do potrzeb firm, niezależnie od branży. Zapewniamy wykwalifikowanego trenera, materiały, salę szkoleniową oraz na specjalne życzenie – catering i wypożyczenie sprzętu.

Wspólnie podniesiemy kompetencje Twojego zespołu! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

DNI
GODZINY
MINUTY
SEKUNDY

Zapisz się na szkolenie już dziś

Aby zapisać się na kurs, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie. Nie zwlekaj, aby nie przegapić promocji!

  • nr tel. +48 85 74 89 155 lub +48 730 131 202
  • mail: szkolenia@computerplus.com.pl
  • adres: ul. Malmeda 1, 15-440 Białystok
Małgorzata Jaworska Dyrektor +48 781 408 270 malgorzata.jaworska@computerplus.com.pl
Dominika Gołębiewska Specjalista ds. szkoleń +48 730 131 747 dominika.golebiewska@computerplus.com.pl
Agnieszka Dziemianowicz Specjalista ds. szkoleń +48 607 633 868 agnieszka.dziemianowicz@computerplus.com.pl