Menu szybkiego dostępu

Wpisz szukane hasło

Oferta szkoleń

Oferta szkoleń Ośrodka Szkoleniowego Computer Plus Edukacja

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy szkoleń oferowanych przez T-Matic Grupa Computer Plus. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów którzy przekazują wiedzę w formie przyswajalnej dla uczestników. Zależy nam aby uczestnicy naszych szkoleń zdobyli praktyczne umiejętności w danej dziedzinie.

Szkolenia zdalne

Szkolenia zdalne to nowoczesna forma nauczania, która umożliwia uczestnictwo w szkoleniu z dowolnego miejsca na całym świcie.  Taki typ szkolenia polega na połączeniu audio- video za pomocą platformy ZOOM, podczas którego trener omawia zagadnienia, pokazuje przykłady i  rozwiązania oraz ma bezpośredni wgląd do wykonywanych przez nas ćwiczeń.
Uczestnicy kursu korzystają z własnych komputerów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń zdalnych grupowych lub w trybie indywidualnym.
Do uczestnictwa w szkoleniu zdalnym uczestnik musi posiadać:

  • Komputer z dostępem do Internetu
  • Dowolną przeglądarkę internetową (np. Google Chrome, Firefox)
  • Głośniki lub słuchawki

Obsługa platformy zoom nie jest trudna, należy:

  1. Otworzyć link przesłany przez trenera, dzięki któremu uzyskamy kontakt z trenerem i innymi uczestnikami szkolenia oraz uzyskamy dostęp do udostępnionego przez osobę prowadzącą ekranu.
  2. Trener przesyła uczestnikom materiały szkoleniowe i ćwiczenia, które umożliwią aktywny udział w szkoleniu- uczestnicy wykonują ćwiczenia w tym samym czasie, co trener. Uczestnicy korzystają z oprogramowania udostępnionego na platformie zoom na czas trwania szkolenia.
     

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte regularnie przeprowadzamy w naszym Ośrodku Szkoleniowym.
Oferta szkoleń otwartych odpowiada zarówno podstawowym potrzebom jak i najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.
Proponujemy wiele terminów dla poszczególnych szkoleń, które znajdują się w naszym terminarzu.  
Szkolenia otwarte mają dokładnie opracowany i systematycznie aktualizowany program; oprócz tego, jednym z atutów otwartego szkolenia jest możliwość wymiany doświadczeń między uczestnikami pracującymi na co dzień w odmiennym otoczeniu.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte przeznaczone są wyłącznie dla konkretnej firmy i mogą być zorganizowane w naszej siedzibie lub w innym odpowiednim miejscu wg zapotrzebowania klienta (np. w siedzibie firmy)
Ta formuła daje duże możliwości wyboru daty i miejsca. Poza poufnością, którą objęty jest przebieg szkolenia, następuje dostosowanie usługi do potrzeb klienta.
Z przyjemnością więc zorganizujemy szkolenie, które będzie tematycznie dopasowanie do indywidualnych potrzeb Państwa Instytucji. Dobierzemy program, poziom szkolenia, jego zakres, stosowne przykłady i ćwiczenia, a liczebność grup dopasowana będzie do Państwa wymagań.

Kategorie szkoleń do wyboru:

W celu nawiązania współpracy, informacji na temat cen, terminów i innych ustaleń zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Szkoleniowym Computer Plus Edukacja.

Informacje i zapisy: http://www.computerplus.com.pl/szkolenia/zapisy