T-Matic Grupa Computer Plus

Terminarz szkoleń. Czerwcowe zapisy LAST MINUTE

Terminarz szkoleń

Skorzystaj z ostatniej szansy na zapis na kursy odbywające się w czerwcu. Pozwól sobie na zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie wiedzy. To prosta droga do awansu lub zmiany stanowiska na bardziej prestiżowe i lepiej płatne.

Kurs Kosztorysowanie – poziom II

Co czeka Cię podczas kursu kosztorysowania? Pozyskanie wiedzy z zakresu obowiązującego prawa oraz zasad sporządzania kosztorysów. Opanujesz swobodną obsługi programu w zakresie sporządzania kosztorysów oraz zapoznasz się z możliwościami programu do kosztorysowania.

Sprawdź zakres kursu

Szkolenie Adobe Photoshop

Jak najlepiej rozpocząć swoją przygodę z grafiką komputerową? Uczyć się od najlepszych! Podczas kursu nasz trener szczegółowo omawia wszystkie zagadnienia, dzięki czemu z łatwością opanujesz funkcje programu Adobe Photoshop i nauczysz się profesjonalnej obróbki zdjęć, grafik oraz grafik 3D.

Sprawdź zakres kursu

Kurs Programy graficzne Adobe w praktyce

Dołącz do szkolenia, gdzie doświadczeni trenerzy przeprowadzą Cię od podstawowych zagadnień, aż po zaawansowane funkcje programów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign.

Sprawdź zakres kursu

Kurs Grafika komputerowa od podstaw

Skuteczna obsługa programów graficznych CorelDraw oraz Adobe Photoshop to podstawa w zawodzie grafika komputerowego.

Jeśli drzemie w Tobie pragnienie projektowania niesamowitych grafik, efektownych zdjęć, logo lub materiałów promocyjnych, wejdź do świata grafiki komputerowej. Podczas kursu rozwiniesz swoje umiejętności pod okiem ekspertów i poznasz podstawy pracy w programie Adobe Photoshop oraz CorelDRAW.

Sprawdź zakres kursu

Kurs Programowanie VBA w MS Excel

Dowiesz się, jak automatyzować arkusze w MS Excel, by wykonywać skomplikowane obliczenia za pomocą pojedynczego kliknięcia. Znajomość skrótów i znaków funkcjonujących w zakresie języka VBA pozwala na efektywniejszą pracę niezależnie od stanowiska.

Sprawdź zakres kursu

Szkolenie Akademia SolidWorks

Kurs stanowi pełne przygotowanie do pracy w programie SolidWorks. Od pierwszego uruchomienia środowiska po zaawansowane symulacje – szkolimy kompleksowo. Wysoko wykwalifikowana kadra trenerska pomoże Ci przejść całą drogę od poznania programu do jego pełnej obsługi.

UWAGA: Egzamin gratis!

Sprawdź zakres kursu

Kurs Marketing w Social Media

Media społecznościowe są doskonałym kanałem do komunikacji z klientami. Nieodpowiednie ich wykorzystanie, może jednak przynieść negatywny efekt dla Twojej firmy. Zapisz się na szkolenie, które przygotuje Cię do sprawnego i profesjonalnego prowadzenia kampanii marketingowych w mediach społecznościowych.

Sprawdź zakres kursu

Szkolenie Pozycjonowanie stron z marketingiem internetowym

Stań się ekspertem SEO. Opanuj techniki optymalizacji stron i zdobądź wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Zapisz się na kurs pozycjonowania z marketingiem internetowym.

Sprawdź zakres kursu

Dalszego warto wybrać nasze szkolenia?

Ponad 30 lat doświadczenia

Pewny i sprawdzony Ośrodek Szkoleniowy to gwarancja jakości. Od początku naszej działalności stawiamy na indywidualne podejście, praktykę i przyjazną atmosferę. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam, że doświadczenie ma znaczenie!

Wykwalifikowana kadra trenerska

Nasi trenerzy to prawdziwi fachowcy w swoich dziedzinach, a do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Z nami nauka to nie tylko nuda – stawiamy na praktykę i przyjazną atmosferę.

Nie wiesz, które szkolenie wybrać? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z pewnością doradzą Ci w tej ważnej decyzji.

Napisz do nas na adres: szkolenia@computerplus.com.pl lub zadzwoń pod nr +48 730 131 202 i porozmawiajmy o ścieżce Twojego rozwoju!