T-Matic Grupa Computer Plus

Praca

Największą wartością naszej firmy jest jej załoga

  • Jeżeli szukasz dla siebie miejsca innego niż dotąd
  • Jeżeli masz otwarty umysł i lubisz z niego korzystać
  • Jeżeli chcesz się rozwijać i doskonalić
  • Jeżeli wolisz pracę, która daje przyjemność
  • Jeżeli masz świetne pomysły i chcesz je zrealizować
  • Jeżeli chcesz do naszej wizji dołączyć swoją osobowość

prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny i zostań jednym z nas.

Aktualnie poszukujemy

Szukamy trenera do prowadzenia szkoleń zdalnych z zakresu Marketignu w Social Media.

Zapraszamy osoby z doświadczeniem i wiedzą w zakresie marketingu internetowego. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś doświadczonym trenerem z pasją do social mediów, zgłoś się do nas! Czekamy na Twoje CV pod adresem: szkolenia@computerplus.com.pl

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 730 131 747

Zapraszamy do współpracy w prowadzeniu szkoleń z kosztorysowania STACJONARNIE W BIAŁYMSTOKU. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju.

Jeśli jesteś doświadczonym trenerem z prawem jazdy kat. B, czekamy na Twoje CV pod adresem szkolenia@computerplus.com.pl

SZKOLENIA STACJONARNIE W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

Jeśli masz cierpliwość i umiejętność tłumaczenia zagadnień informatycznych w prosty sposób, dołącz do naszego zespołu jako Trener Podstaw Obsługi Komputera.

Będziesz prowadzić szkolenia stacjonarne w województwie podlaskim, ucząc innych podstaw obsługi komputera i ułatwiając im codzienne życie. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju.

WAŻNE Wymagane jest prawo jazdy kat. B.

Jeśli jesteś doświadczonym trenerem z pasją, zgłoś się do nas i prześlij swoje CV na adres szkolenia@computerplus.com.pl

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie pozyskiwania nowych klientów
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Opieka nad istniejącymi klientami, doradztwo w kontekście oferty oraz sprzedaż produktów
  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów)
  • Odpowiedzialność, dokładność, samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Oczekiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej produktów IT (oprogramowanie klasy MSP/ERP)
  • Umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji
  • Swoboda wypowiedzi i zdolność szybkiego uczenia
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Comarch ERP

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • miłą oraz koleżeńską atmosferę pracy
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie, karta Multi Sport)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wyniki

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: rafal.pasik@computerplus.com.pl, z dopiskiem „SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia, zarządzanie),
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, SQL,
  • znajomość systemów Comarch ERP XL lub Comarch Optima,
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analizowania potrzeb biznesowych klienta,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy z klientem.

Zadania:

  • analiza potrzeb klienta w zakresie wprowadzanych usprawnień,
  • konfigurowanie i personalizowanie wdrażanego systemu,
  • obsługa powdrożeniowa klientów,
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej,
  • sporadyczne wyjazdy do klientów na terenie całej Polski.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, b2b),
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe).

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: rafal.pasik@computerplus.com.pl, z dopiskiem „KONSULTANT”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.