T-Matic Grupa Computer Plus

Wynajem sal szkoleniowych

Sale szkoleniowe dostosowane do potrzeb

Naszym celem było stworzenie komfortowych miejsc do organizowania konferencji, szkoleń, kursów, oraz warsztatów i spotkań promocyjno-handlowych.

Jesteśmy Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Autodesk oraz Partnerem Szkoleniowym Corel Corporation, a także Laboratorium Mobilnym ECDL, dzięki czemu w naszym Ośrodku Szkoleniowym mogą odbywać się egzaminy Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.

Wnętrza sal są klimatyzowane i zapewniają mnóstwo naturalnego światła, a nowoczesny wygląd i wygodne fotele podnoszą komfort podczas konferencji, szkoleń, prezentacji czy spotkań i wydarzeń biznesowych. 

Lokalizacja

ul. Malmeda 1, Białystok

Ośrodek Szkoleniowy zlokalizowany jest w eleganckim i nowoczesnym budynku, w ścisłym centrum Białegostoku. Budynek nie posiada barier architektonicznych, wyposażony jest w windę umożliwiającą osobom niepełnosprawnym na korzystanie z budynku. Dodatkowo wszystkie sale są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Poznaj nasze sale szkoleniowe

TURKUS
sala nr 21

Komfortowa sala o powierzchni 17m2. Wyposażenie tej przestrzeni obejmuje projektor multimedialny, flipchart oraz telewizor, co czyni ją doskonałym miejscem do różnorodnych zastosowań – przeprowadzania małych szkoleń, czy spotkań biznesowych. Optymalnie może znaleźć się w niej 5 stanowisk komputerowych.

ECRU
sala nr 22

Duża i wygodna sala o powierzchni 40m2. Wyposażenie obejmuje projektor multimedialny i flipchart. Może ona stać się przestrzenią do szkoleń zespołowych, sesji coachingowych, warsztatów kreatywnych, spotkań biznesowych, czy konferencji. Optymalne warunki do nauki na 16 stanowiskach komputerowych.

AMBER
sala nr 23

Największa z dostępnych sal konferencyjnych. Przestrzeń o powierzchni 61 m2 umożliwia różne ustawienia miejsc, takie jak: układ teatralny, konferencyjny, arena lub układ „wyspa”. W prosty sposób można wydzielić różne strefy, na przykład obszar do networking’u, czy pracy zespołowej. Wyposażenie obejmuje projektor multimedialny i flipchart. Przy stanowiskach komputerowych na sali może maksymalnie pracować aż 28 osób.

KORAL
sala nr 24

Sala o powierzchni 29 m2. Wyposażona w 15 stanowisk komputerowych, projektor multimedialny i flipchart. Idealnie wpisuje się w potrzeby szkoleniowe i warsztatowe. Komfortowe i ergonomiczne stanowiska zapewnią optymalne warunki do nauki i pracy dla średniej wielkości grup uczestników.

AMARANT
sala nr 25

Sali szkoleniowa nr 25 o powierzchni 18 m2. To doskonała przestrzeń na spotkania biznesowe, prezentacje i szkolenia. Wyposażona jest w projektor multimedialny, flipchart i telewizor. Zapewnia komfort i kameralność dla maksymalnie 6 osób.

INDYGO
sala nr 26

Sala nr 26 o powierzchni 25 m2 zapewnia komfort i profesjonalizm w każdym szczególe. Optymalne warunki do nauki – 12 stanowisk komputerowych, projektor multimedialny i flipchart gwarantują efektywne szkolenia.

Usługi dodatkowe

W Ośrodku Szkoleniowym T-Matic Grupa Computer Plus wiemy, że wygodne i kompleksowe rozwiązania to klucz do udanego szkolenia, czy konferencji, dlatego oferujemy nie tylko przestronne i nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe, ale także usługi dodatkowe.

Wypożyczenie sprzętu

Dysponujemy mobilną pracownią komputerową, wyposażoną w 50 laptopów 15′ lub 17’. Sprzęt ten ułatwia przeprowadzenie prezentacji, warsztatów lub sesji szkoleniowych. Umożliwiamy również wynajęcie laptopów na szkolenia realizowane poza naszą siedzibą. Oferowany przez nas sprzęt poniższej konfiguracji:

  • CPU – i7-11800H
  • GPU – RTX 3050TI
  • RAM – 18GB DDR4 3200 MHz
  • Ekran 144Hz

Catering

Na specjalne życzenie zajmujemy się organizacją cateringu podczas szkoleń i konferencji w naszych salach. Powierzenie nam tej kwestii może znacząco poprawić przebieg i jakość wydarzenia.

Do dyspozycji jest również profesjonalny ekspres do kawy, który docenią zarówno uczestnicy, jak i prowadzący szkolenia.

Rezerwacje sal szkoleniowych

Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt:

Dział Szkoleń T-Matic Grupa Computer Plus
ul. Malmeda 1, 15-440 Białystok
tel. 85 74 89 155
tel. 730 131 202
e-mail: szkolenia@computerplus.com.pl

Małgorzata Jaworska Dyrektor +48 781 408 270 malgorzata.jaworska@computerplus.com.pl
Dominika Gołębiewska Specjalista ds. szkoleń +48 730 131 747 dominika.golebiewska@computerplus.com.pl
Agnieszka Dziemianowicz Specjalista ds. szkoleń +48 607 633 868 agnieszka.dziemianowicz@computerplus.com.pl
Błażej Wierzchowski Pracownik biurowo-techniczny +48 730 131 848 blazej.wierzchowski@computerplus.com.pl