T-Matic Grupa Computer Plus

Usługi IT

Wdrażanie systemów Comarch ERP

Od doboru rozwiązania, przez analizę przedwdrożeniową, instalację, konfigurację systemu, migrację danych oraz szkolenia, aż po asystę powdrożeniową.

Serwis i wsparcie powdrożeniowe systemów ERP

Opiekę powdrożeniową realizujemy po zakończeniu wdrożenia wybranego systemu Comarch ERP. Odpowiadamy na wszystkie bieżące potrzeby pracowników. Dzięki umowie serwisowej użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ zawsze mogą liczyć na naszą fachową pomoc.

Przejdź do SZERP – Systemu Zgłoszeń Serwisowych ERP

Doradztwo i przygotowanie sprzętu serwerowego i komputerowego

Oferujemy usługi doradztwa oraz profesjonalne przygotowanie sprzętu serwerowego i komputerowego. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w branży IT zapewniamy kompleksowe wsparcie, które pozwala osiągnąć optymalną wydajność i niezawodność sprzętu.

Konsultacje informatyczne i techniczne

Dobieramy system Comarch ERP, aby najlepiej wpisywał się w działalność firmy i w jak największym stopniu odpowiadał jej potrzebom.

Outsorcing IT

Jeśli utrzymanie własnego działu IT jest dla Ciebie zbyt kosztowne, możesz zlecić wszystkie czynności naszej firmie. Zapewniamy pełną opiekę informatyczną, monitoring systemów IT, bezpieczeństwo infrastruktury, informacji i wiele więcej.

Kontakt

ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

15-797 Białystok

Zespół Doradców +48 605 476 004 systemy@computerplus.com.pl