T-Matic Grupa Computer Plus

Kompetencje

Dostarczamy, wdrażamy i serwisujemy zintegrowane systemy informatyczne ERP firmy Comarch. Rozszerzamy systemy Comarch o autorskie moduły usprawniające pracę.
Tworzymy i integrujemy oprogramowanie klasy korporacyjnej na zamówienie. Rozpoczynając od poczty elektronicznej, przez platformy społecznościowe, rozwiązania portalowe i intranetowe kończąc na indywidualnych rozwiązaniach systemowych.

Microsoft Partner

Potwierdzone kompetencje, wysokie standardy jakości usług i obsługi klienta. Certyfikat Microsoft Silver Partner potwierdza, że posiadamy sprawdzoną i aktualną wiedzę w zakresie dostarczania wysokiej jakości rozwiązań Microsoft.

HCL Business Partner

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy HCL Technologies oferującej oprogramowanie HCL Digital Solutions (wcześniej IBM Collaboration Solutions). Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych aplikacji działających na HCL Notes/Domino.

Autoryzowany Partner
Comarch

Partnerzy Comarch to firmy, które mogą zapewnić najwyższy poziom usług informatycznych obecnym oraz potencjalnym Klientom Comarch. Nasze kompetencje i wiedza udokumentowane są licznymi certyfikatami. Od lat jesteśmy liderem wdrożeń systemów Comarch ERP w Polsce północno-wschodniej i nie znikamy z czołówki najbardziej aktywnych Partnerów firmy Comarch.

33

lata na rynku

700+

zadowolonych klientów

450+

certyfikatów Comarch

1000+

użytkowników systemów
Comarch

4500+

zrealizowanych szkoleń

Klienci o nas

kilkaset udanych wdrożeń

 • Wdrożenie Comarch ERP XL

  Polecamy system Comarch ERP XL, jako narzędzie kompleksowe, nowoczesne i intuicyjne oraz firmę T-matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. jako Partnera wdrożeniowego, który wykazał się nie tylko dużą wiedzą w zakresie informatycznym, ale przede wszystkim doświadczeniem i wiedzą biznesową, które pomogły w wypracowaniu nowych ulepszonych rozwiązań i usprawnieniu naszej codziennej pracy z systemem.


  PHU Agromasz Sp. z o.o

  Ikona osoby
 • Wdrożenie Comarch ERP Optima

  Prowadzenie biznesu i potrzebne do niego rozwiązania informatyczne to dwa różne światy, które często nie potrafią się zrozumieć. T-matic przychodzi tu z pomocą przekładając potrzeby biznesu na język IT. Wdrożenie oprogramowania Comarch ERP Optima przyśpieszyło obieg informacji, wyeliminowało papierowy obieg dokumentów, a także usprawniło obsługę klientów i analizę danych.

  Progressive Agata Szurlej

  Ikona firmy
 • Wdrożenie Comarch ERP XL

  Comarch ERP XL usprawnił naszą pracę w zakresie obsługi Klienta, serwisie, obsługi kadrowo płacowej, księgowości oraz szczegółowych analiz. Zaimplementowane rozwiązania informatyczne uporządkowały procesy biznesowe. Dzięki modułowi Serwis uniknęliśmy stale gubiącej się dokumentacji. Wszystkie zlecenia serwisowe są planowane oraz monitorowane.

  Contractus Agro Sp. z o.o

  Ikona firmy

Co nas Wyróżnia?

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych w różnych branżach i firmach o różnym profilu działalności. Na swoim koncie mamy ponad 300 skutecznych wdrożeń systemów Comarch.

Nasz zespół składa się z doświadczonych, certyfikowanych programistów, projektantów i administratorów oprogramowania. A nasi doradcy biznesowi znajdują najlepsze rozwiązania informatyczne do maksymalizacji zysków przedsiębiorstw.

Doświadczenie. Innowacyjność. Jakość obsługi. To są nasze wyróżniki, którymi kierujemy się podczas każdej współpracy i każdego wdrożenia. Podejmij z nami współpracę i sprawdź sam.

 • Kompleksowa obsługa
 • Profesjonalne doradztwo
 • Szkolenia po wdrożeniu
 • Możliwość personalizacji oferty
 • Terminowe realizacje
 • Jakość potwierdzona certyfikatami
 • Rozszerzenia i integracje
 • Wsparcie techniczne

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.  Podanie przez Ciebie danych w Formularzu kontaktowym jest dobrowolne, lecz konieczne żeby udzielić Ci odpowiedzi na pytanie.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS Sp. z o. o. Przetwarzamy Twoje dane jedynie na potrzeby prowadzenia korespondencji e-mail/telefonicznej. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadniony interes administratora w postaci utrzymania komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.

  Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

  Pozostałe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności


  Nasi klienci

  Od firm produkcyjnych, handlowych, serwisowych, usługowych
  po zakłady budżetowe oraz placówki medyczne

  Aktualności

  Technologie Informatyczne

  Nowa firma? Nowe możliwości z Comarch ERP Optima! 2024-05-07

  Technologie Informatyczne

  Pozyskaj środki na system IT 2024-03-01

  Technologie Informatyczne

  Optymalizacja produkcji – dołącz do webinarów 2024-02-09

  Technologie Informatyczne

  Dotacje na cyfryzację – 2024 2024-02-05

  Technologie Informatyczne

  Rabat -20% na oprogramowanie Comarch ERP Optima 2023-12-13

  Technologie Informatyczne

  Zajrzyj do siedziby Technologii Informatycznych 2023-11-15

  Kontakt

  ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

  15-797 Białystok

  Zespół Doradców +48 605 476 004 systemy@computerplus.com.pl