T-Matic Grupa Computer Plus

Przyszłość automatyzacji i robotyzacji produkcji – warsztaty z robotami współpracującymi

W imieniu firmy T-Matic Grupa Computer Plus oraz firmy ProCobot, chcielibyśmy  zaprosić Dyrektorów, Właścicieli, Kierowników Produkcji, Kierowników Utrzymania Ruchu na Warsztaty z robotami współpracującymi Universal Robots- tzw. cobotami. Odbędą się one 24 kwietnia w Białymstoku w siedzibie firmy ul. Malmeda 1, sala konferencyjna nr 13 (I piętro).

Istnieje możliwość oddelegowania 2 pracowników, na prestiżowe, kameralne spotkanie, którego główną ideą jest przekazanie informacji, pokazanie możliwości cobotów, rozwiązań, aplikacji, które mogłyby wesprzeć także procesy u Państwa w firmie. 

Podczas spotkania będzie możliwość samodzielnego zaprogramowania cobot’a. Do dyspozycji uczestników zostanie udostępnionych 5 stanowisk demonstracyjnych z aplikacjami:

•    Precyzyjny montaż elektroniki na płytce PCB;
•    Paletyzacja produktów na palecie;
•    Obsługa maszyny tokarskiej z wykorzystaniem podwójnego chwytaka;
•    Montaż sprzęgieł dla silników krokowych z wykorzystaniem funkcji kontroli siły;
•    Wizyjna kontrola jakości opakowań gum do żucia orbit w kubeczkach (sprawdzenie kodu kreskowego) z pobraniem z taśmociągu i paletyzacją w opakowaniu kartonowym. Robot UR5e.

Dodatkowo – dzięki temu wydarzeniu, dajemy szansę na poznanie partnerów, wymianę poglądów, rozmowy branżowe.
Wydarzenie jest bezpłatne z pełnym zapleczem gastronomicznym.

Wymagana rejestracja!

Czym są roboty współpracujące tzw. Coboty?

Współpraca ramię w ramię z pracownikiem

Roboty współpracujące mogą bezpiecznie pracować z człowiekiem, bez konieczności stosowania specjalistycznych barier, które są niezbędne przy implementacji robotów przemysłowych na liniach produkcyjnych. 

Łatwość programowania

Cobot’y charakteryzują się łatwością programowania – intuicyjny interfejs 3D umożliwia każdemu pracownikowi zakładu zostanie programistą robotów, bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu. Prosty w obsłudze pilot uczenia pozwala operatorowi programować cobota poprzez przemieszczanie jego ramienia w pożądane ścieżki ruchu lub poprzez użycie prostych, wbudowanych funkcji.

Elastyczność aplikacji

Elastyczność adaptacji cobot’ów umożliwia wykonywanie różnorodnych zadań związanych z obsługą zarówno krótko jak i wieloseryjnej produkcji. Niezależnie od branży, możliwe jest zastosowanie cobot’a przejmującego czynności niebezpieczne, monotonne lub umożliwiającego zmianę sposobu pracy pracowników.

Uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące automatyzacji od wiodących ekspertów!

Kontakt

Łukasz Wojtczuk Dyrektor +48 602 476 604 lukasz.wojtczuk@computerplus.com.pl
Mariusz Rakowski Kierownik +48 604 408 436 mariusz.rakowski@computerplus.com.pl
Mariusz Kowalczuk Handlowiec +48 602 492 245 mariusz.kowalczuk@computerplus.com.pl
Magdalena Traczyk Asystent +48 730 114 404 magdalena.traczyk@computerplus.com.pl
Marcin Czaplejewicz Handlowiec +48 604 078 036 marcin.czaplejewicz@computerplus.com.pl