Referencje i case study

PHU Agromasz Sp. z o.o
Comarch ERP XL

„Poprzedni system był mało elastyczny i nie spełniał wymagań rozwijającej się firmy. Wdrożenie systemu Comarch ERP XL wpisuje się doskonale w plany rozwojowe naszej Spółki. Firma uzyskała szereg korzyści biznesowych. Uruchomiony został magazyn centralny, który pozwolił na optymalizację zakupów towarów. Zwiększyliśmy skuteczność działań handlowych, poprzez sprawniejszą obsługę klientów oraz odwzorowaliśmy w systemie skomplikowaną politykę rabatową. Sprawniej przygotowujemy sprawozdania i raporty finansowe. Uzyskaliśmy możliwość szybkiej, wielowymiarowej analizy wyników poszczególnych działów firmy i całego przedsiębiorstwa. Aktualnie rozpoczynamy korzystanie z elektronicznej wymiany dokumentów z naszymi kontrahentami oraz wdrażamy moduł wysokiego składowania (WMS) w magazynie.”

Zobacz referencje

Progressive Agata Szurlej
Comarch ERP Optima

„Firma Progressive „Czas na Herbatę” poszukiwała rozwiązania, dzięki któremu w sprawny sposób będzie można zbierać zamówienia, prowadzić magazyn i sprzedaż, umożliwiając jednocześnie dalszy rozwój. Współpraca z firmą T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. z Białegostoku rozpoczęła się w 2016 roku od wykonania audytu stanu obecnego naszego systemu ERP. Otrzymaliśmy sugestie rozwiązań, które miały zoptymalizować wybrane procesy biznesowe w firmie Progressive. Wszystkie zostały z sukcesem wprowadzone.”

Zobacz referencje

PHU Agromasz Sp. z o.o
Comarch ERP XL

„W związku ze stałym rozwojem firmy pojawiła się potrzeba integracji informacji w różnych działach. Wybraliśmy system Comarch ERP XL, który w pełni spełnił nasze oczekiwania. Zestaw modułów, z których korzystamy, pozwala nam na sprawną obsługę handlową naszych Klientów. Dzięki modułowej budowie w miarę naszych potrzeb stale możemy rozszerzać system o dowolne elementy funkcjonalne. Wysoce wykwalifikowana kadra Konsultantów firmy T-Matic profesjonalnie przeszkoliła i wdrożyła naszych pracowników w tajniki nowego systemu ERP.”

Zobacz referencje

Centrum Medyczne Kleosin WIELICZKO Comarch ERP Optima

„Wybraliśmy system Comarch ERP Optima. Oprogramowanie w pełni spełniło nasze oczekiwania. W intuicyjny i prosty sposób umożliwia wystawianie dokumentów handlowych, a kartoteki pracowników są uporządkowane zgodnie z naszymi potrzebami. Dzięki wykwalifikowanej kadrze T-Matic nasi pracownicy zostali profesjonalnie przeszkoleni oraz zapewniono nam asystę powdrożeniową.”

Zobacz referencje

Podlasko-Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie
Comarch ERP Optima

„Wiemy, że dobrze merytorycznie przygotowani ludzie i sprawne zarządzanie to nasze najlepsze atuty, dlatego też stawiamy głównie na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Nieodmiennie chęć utrzymania w środowisku bankowym dobrej renomy wymaga od nas ciągłego doskonalenia – z tego też powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie modułów płacowo-kadrowych Comarch ERP Optima. Dziś jesteśmy pewni, że system Comarch ERP Optima jest najlepszym wyborem i spełnia nasze wszystkie oczekiwania w zakresie, w jakim został wdrożony.”

Zobacz referencje

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków
Comarch ERP Optima

„Program jest intuicyjny, prosty w obsłudze, a także daje możliwość szybkiej i łatwej rozbudowy o dodatkowe moduły: wraz ze wzrostem firmy rośnie również system. Na podkreślenie zasługuje również bardzo dobra współpraca z firmą T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. Wdrożenie przebiegło sprawnie i szybko, wiemy też, że w każdej chwili możemy się zwrócić o pomoc, jeżeli tego potrzebujemy. To bardzo ważne, i dlatego tę współpracę cenimy niezwykle wysoko.”

Zobacz referencje

Aval Sp. z o.o
Comarch ERP Optima

W naszej firmie korzystamy z oprogramowania Comarch ERP Optima i są to moduły: Faktury, Handel, Księga Handlowa, Kadry i Płace, a także CRM oraz niezwykle przydatne Analizy. Od chwili wdrożenia nasza praca jest bardziej wydajna, efektywna i satysfakcjonująca. Jesteśmy wdzięczni firmie T-matic Grupa Computer Plus Sp. z o. o. za doskonałą opiekę serwisową.

Zobacz referencje

BUDREX-KOBI Sp, z o,o.
Comarch ERP Optima

„Nowy system pozwolił nam na zminimalizowanie ryzyka błędów w toku wykonywania operacji, oszczędził czasu pracowników, umożliwił łatwe wykonanie analiz przepływów finansowych, generowanie automatycznych kompensat oraz ponagleń zapłaty i usprawnił proces składania i realizacji zamówień na roboty budowlane. Duże doświadczenie firmy T-Matic Grupa Computer Plus i doskonałe przygotowanie sprawiły, że wdrożenie, a następnie szkolenie naszych pracowników odbyło się sprawnie, a wdrożony system od razu zaczął przynosić wymierne korzyści.”

Zobacz referencje

Kontakt

ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

15-797 Białystok

Zespół Handlowy +48 85 74 89 182 systemyerp@computerplus.com.pl
Konsultanci +48 605 476 004 kontakt@szerp.com.pl