Zarząd

dr inż. Wojciech Winogrodzki

Współwłaściciel, pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki od 1998 r.

Poprzednio był dyrektorem generalnym i wiceprezesem Zarządu Spółki. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i naukowe. Wcześniej pracownik naukowy Politechniki Białostockiej, autor ponad 20 prac publikowanych w kraju i za granicą. Pracę doktorską z zakresu symulacji komputerowej dynamiki systemów technicznych obronił na Politechnice Warszawskiej. W swoim życiorysie zapisał również stanowisko profesora i z-cy dyrektora Instytutu Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Obecnie kieruje naszym zespołem doskonale wykształconych fachowców.

Aktywnie działa społecznie, m.in. jest prezesem Podlaskiego Związku Pracodawców. Znajduje też czas na rozwijanie zainteresowań prywatnych, jest doskonałym narciarzem, latem uprawia windsurfing.

Tamara Tyszkiewicz-Winogrodzka

Współwłaścicielka, w firmie koordynuje pracę Działu Szkoleń oraz Działu Automatyki.

Kilkuletnia praca w Katedrze Automatyki i Robotyki Politechniki Białostockiej, a wcześniej w firmie BIAZET pozwoliła doskonale przygotować się do wdrażania autorskich rozwiązań z zakresu edukacji technicznej i automatyki przemysłowej.

Dział Szkoleń, który stworzyła od podstaw, jest jednym z prężniej rozwijających się działów w firmie, posiadającym doskonałą renomę. Podobne sukcesy – pod jej kierunkiem – odnosi nasz zespół zajmujący się automatyką przemysłową.

Krzysztof Kulig

Współwłaściciel, w firmie nadzoruje pracę Działu Systemów ERP.

Zanim trafił do T-Matic Grupa Computer Plus był właścicielem firmy software’owej. Pracował też na Politechnice Białostockiej, gdzie był wykładowcą. Współuczestniczył w organizowaniu Instytutu Informatyki PB, a także kierował jego ośrodkiem informatycznym. W czasie swojej kariery naukowej odbył staże zagraniczne, m.in. na Uniwersytecie w Liege w Belgii gdzie zajmował się kartografią wspomaganą komputerowo.

Wolny czas spędza grając w piłkę siatkową lub biegając na nartach.