T-Matic Grupa Computer Plus

Wiosenne kalendarium szkoleń

Terminarz szkoleń

Skorzystaj z wiosennej energii i sprawdź zbliżające się kursy. Pozwól sobie na zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie wiedzy. To prosta droga do awansu lub zmiany stanowiska na bardziej prestiżowe i lepiej płatne.

Kurs Akademia AutoCAD

AutoCAD to doskonałe środowisko graficzne oferujące możliwość tworzenia dowolnych obiektów, zaawansowane komendy edycyjne oraz różnorodne narzędzia obróbki i podglądu grafiki.

Zdobądź 3 uznawane na całym świecie certyfikaty firmy AutoDesk i skorzystaj z możliwości przygotowania do wykwalifikowanej pracy za granicą.

UWAGA: Egzamin gratis!

Sprawdź zakres kursu

Kurs Akademia SolidWorks

Kurs stanowi pełne przygotowanie do pracy w programie SolidWorks. Od pierwszego uruchomienia środowiska po zaawansowane symulacje – szkolimy kompleksowo. Wysoko wykwalifikowana kadra trenerska pomoże Ci przejść całą drogę od poznania programu do jego pełnej obsługi.

UWAGA: Egzamin gratis!

Sprawdź zakres kursu

Kurs Programowanie VBA w MS Excel

Dowiesz się, jak automatyzować arkusze w MS Excel, by wykonywać skomplikowane obliczenia za pomocą pojedynczego kliknięcia. Znajomość skrótów i znaków funkcjonujących w zakresie języka VBA pozwala na efektywniejszą pracę niezależnie od stanowiska.

Sprawdź zakres kursu

Kurs Grafika komputerowa od podstaw

Skuteczna obsługa programów graficznych CorelDraw oraz Adobe Photoshop to podstawa w zawodzie grafika komputerowego.

Jeśli drzemie w Tobie pragnienie projektowania niesamowitych grafik, efektownych zdjęć, logo lub materiałów promocyjnych, wejdź do świata grafiki komputerowej. Podczas kursu rozwiniesz swoje umiejętności pod okiem ekspertów i poznasz podstawy pracy w programie Adobe Photoshop oraz CorelDRAW.

Sprawdź zakres kursu

Kurs Programy graficzne Adobe w praktyce

Dołącz do szkolenia, gdzie doświadczeni trenerzy przeprowadzą Cię od podstawowych zagadnień, aż po zaawansowane funkcje programów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign.

Sprawdź zakres kursu

Kurs Kosztorysowanie

Pozyskanie wiedzy z zakresu obowiązującego prawa oraz zasad sporządzania kosztorysów. Opanowanie swobodnej obsługi programu w zakresie sporządzania kosztorysów oraz zapoznanie uczestników z możliwościami programu do kosztorysowania.

Sprawdź zakres kursu

Kurs Analiza danych z wykorzystaniem dodatków Power Pivot i Power Query

Naucz się importować, przetwarzać i analizować dane w Excelu. Twórz raporty i modele danych z wykorzystaniem tabel przestawnych. Poznaj zaawansowane funkcje języka DAX i wizualizację danych. To wszystko podczas szkolenia z analizy danych Power BI.

Sprawdź zakres kursu

Dalszego warto wybrać nasze szkolenia?

Ponad 30 lat doświadczenia

Pewny i sprawdzony Ośrodek Szkoleniowy to gwarancja jakości. Od początku naszej działalności stawiamy na indywidualne podejście, praktykę i przyjazną atmosferę. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam, że doświadczenie ma znaczenie!

Wykwalifikowana kadra trenerska

Nasi trenerzy to prawdziwi fachowcy w swoich dziedzinach, a do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Z nami nauka to nie tylko nuda – stawiamy na praktykę i przyjazną atmosferę.