T-Matic Grupa Computer Plus

Zajrzyj do siedziby Technologii Informatycznych

Dostarczanie rozwiązań to nasza codzienność

Chcielibyśmy zabrać Was w krótką podróż poprzez filozofię T-Matic Grupa Computer Plus i unikalne aspekty pracy zespołu Technologii Informatycznych.

Wierzymy, że swoją pracą przyczyniamy się do kształtowania cyfrowej przyszłości. Wiemy, jak optymalizować koszty i używać innowacyjnych technologii, by zapewnić firmom wzrost. Właśnie tą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami, którzy codziennie mogą liczyć na nasze wsparcie.

Od wielu lat współpracujemy z liderem wśród dostawców biznesowych rozwiązań IT – firmą Comarch. Gwarantuje to naszym klientom najwyższą jakość usług oraz profesjonalne oprogramowanie ERP.

Praca a nasze pasje

Nie samą pracą żyje człowiek – dobrze o tym wiemy. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i chęci do rozwijania się nie tylko w pracy, ale i poza nią. Taniec, fitness, tenis, a może narciarstwo biegowe? Zainteresowań jest wiele! Pokazuje to naszą różnorodność pod względem charakterów, zdolności, czy sposobów patrzenia na świat, co w konsekwencji gwarantuje szerokie horyzonty, innowacyjne pomysły i wiele śmiechu podczas wspólnej pracy!

Nowe przestrzenie i nowa perspektywa

W tym roku siedziba Działu Technologii Informatycznych zmieniła swoją lokalizację, zyskując tym samym nowe przestrzenie oraz najwyższej jakości sprzęt. To duży krok dla zespołu oraz całej firmy, który pokazuje, że rozwój to od zawsze nasz główny cel.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który krótko opowie o nas, naszej pracy oraz wartościach. Zajrzyjcie z nami do nowej siedziby Technologii Informatycznych. Życzymy miłego oglądania!

Film wizerunkowy zespołu Technologii Informatycznych firmy T-Matic Grupa Computer Plus