T-Matic Grupa Computer Plus

Środki na szkolenia pracowników w zasięgu reki

Potrzeby szkoleniowe

W różnych regionach Polski przedsiębiorcy mają wiele różnorodnych potrzeb szkoleniowych, które wynikają ze specyfiki działalności oraz aktualnych trendów na rynku. Jednak niezależnie od różnic każdy przedsiębiorca szuka sposobów, by uciec od stagnacji i kryzysów, a skierować się w stronę nowych wyzwań i rozwoju.

Naturalnym kierunkiem wydaje się zatem szukanie szkoleń dla pracowników, a jeszcze lepszym pomysłem jest szukanie dofinansowań dla tych szkoleń.

Rozwijaj biznes bez obciążania budżetu

Odpowiedzią na problem braku środków na szkolenia jest Podmiotowy System Finansowania. W województwie podlaskim Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w spotkaniach online. Pojawią się tam wszystkie potrzebne informacje o tym, jak wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz jakie są warunki planowanego naboru.

Zapisz się na spotkanie informacyjne

Czym jest Podmiotowy System Finansowania?

To program, dzięki któremu można w łatwy i szybki sposób pozyskać środki na usługi, które zamieszczone są w Bazie Usług Rozwojowych.

Dofinansowanie usług rozwojowych pozwala ograniczyć koszty związane ze szkoleniami i innymi formami rozwoju pracowników. Bezpośrednio przekłada się to na lepszą rentowność działalności i pozwala realizować nowe projekty.

Dowiedz się więcej o programie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym zespołem!

tel.: +48 730 131 202, mail: szkolenia@computerplus.com.pl