T-Matic Grupa Computer Plus

Comarch IBARD

dysk w chmurze dla firm

Backup, przechowywanie i współdzielenie danych

Comarch IBARD to wielofunkcyjne narzędzie do backupu, przechowywania oraz współdzielenia danych w chmurze. Umożliwia automatyczne wykonywanie backupu plików, folderów, baz danych, systemów ERP, lokalizacji sieciowych, a także kontaktów, SMS-ów czy kalendarza.

Comarch IBARD zapewnia stały dostęp do wszystkich danych z każdego miejsca i urządzenia. Umożliwia również dodawanie komentarzy do dokumentów, system raportowania i powiadomień, co przekłada się na efektywniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem.

Dane bezpieczne w chmurze

Fundamentalną zaletą programu jest gwarancja bezpieczeństwa przechowywanych danych w Chmurze Comarch. Dane są objęte całkowitą ochroną dzięki szyfrowaniu połączenia przesyłu danych za pomocą algorytmu szyfrującego AES 256 bit, replikacji danych oraz przechowywania danych w nowoczesnym i certyfikowanym Comarch Data Center o najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Korzyści z wprowadzenia systemu Comarch IBARD

Dzięki prostemu kreatorowi zadań backupu, kopia zapasowa Twoich danych przesyłana będzie do chmury w wybranym dniu oraz określonym czasie.

Usługa pozwala na bezpieczne przechowywanie dowolnego typu pliku w chmurze oraz daje możliwość wersjonowania każdego z nich.

Zarządzaj dostępami wśród użytkowników usługi. Szyfrowanie danych na czas przesyłu oraz generowany indywidualnie klucz gwarantują, że Twoje dane nie dostaną się w niepowołane ręce.

Od teraz wszystkie potrzebne Ci dokumenty masz przy sobie. Edytuj dane na urządzeniu mobilnym, a zmiany widoczne będą w czasie rzeczywistym, na wszystkich zalogowanych urządzeniach.

System:

Comarch ERP XL i Optima

Model licencjonowania:

SaaS

Wielkość firmy:

małe i średnie firmy lub duże przedsiębiorstwa

Wyróżniki:

bezpieczeństwo i wielokanałowy dostęp przez: aplikację desktop, www i mobilną

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.  Podanie przez Ciebie danych w Formularzu kontaktowym jest dobrowolne, lecz konieczne żeby udzielić Ci odpowiedzi na pytanie.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS Sp. z o. o. Przetwarzamy Twoje dane jedynie na potrzeby prowadzenia korespondencji e-mail/telefonicznej. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadniony interes administratora w postaci utrzymania komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.

  Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

  Pozostałe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności


  Kontakt

  ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

  15-797 Białystok

  Zespół Doradców +48 605 476 004, +48 538 481 272 systemy@computerplus.com.pl