Systemy Comarch ERP

Comarch IBARD

Comarch IBARD to wielofunkcyjne narzędzie do backupu, przechowywania oraz współdzielenia danych w chmurze. Umożliwia automatyczne wykonywanie backupu plików, folderów, baz danych, systemów ERP, lokalizacji sieciowych, a także kontaktów, SMS-ów czy kalendarza. Jedno konto można podzielić między wielu użytkowników, co daje szansę na wykonywanie automatycznych backupów danych zlokalizowanych na kilku urządzeniach. Usługa dzięki funkcji udostępniania danych w obrębie firmy oraz w internecie pozwala na sprawniejszą komunikację i wymianę informacji. Comarch IBARD zapewnia stały dostęp do wszystkich danych z każdego miejsca i urządzenia. Umożliwia również dodawanie komentarzy do dokumentów, system raportowania i powiadomień, co przekłada się na efektywniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem.

Fundamentalną zaletą programu jest gwarancja bezpieczeństwa przechowywanych danych w Chmurze Comarch. Dane są objęte całkowitą ochroną dzięki szyfrowaniu połączenia przesyłu danych za pomocą algorytmu szyfrującego AES 256 bit, replikacji danych oraz przechowywania danych w nowoczesnym i certyfikowanym Comarch Data Center o najwyższych standardach bezpieczeństwa.

System:

Comarch IBARD

Model licencjonowania:

SaaS

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.  Podanie przez Ciebie danych w Formularzu kontaktowym jest dobrowolne, lecz konieczne żeby udzielić Ci odpowiedzi na pytanie.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS Sp. z o. o. Przetwarzamy Twoje dane jedynie na potrzeby prowadzenia korespondencji e-mail/telefonicznej. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadniony interes administratora w postaci utrzymania komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.

  Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

  Pozostałe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności


  Kontakt

  ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

  15-797 Białystok

  Zespół Handlowy +48 85 74 89 182 systemyerp@computerplus.com.pl
  Konsultanci +48 605 476 004 kontakt@szerp.com.pl