T-Matic Grupa Computer Plus

Comarch e-Sklep

sprzedaż online

Intuicyjne narzędzie do prowadzenia sprzedaży online

Dzięki licznym integracjom w zakresie sprzedaży oraz marketingu sprawdza się zarówno w sprzedaży detalicznej jak i modelu B2B.

Comarch e-Sklep to jedyne na rynku oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z systemami: Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum. Stworzono w ten sposób ekosystem do prowadzenia sprzedaży i zarządzania procesami handlowymi. Komunikacja pomiędzy systemami jest dwukierunkowa:

 • z ERP do sklepu wysyłane są m.in. informacje o towarach (opisy, zdjęcia, atrybuty), cenniki, stany magazynowe, rabaty, zestawy promocyjne
 • ze sklepu do ERP wysyłane są m.in. informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

Składanie zamówień w sklepie internetowym

W e-Sklepie znajduje się ponad 30 darmowych integracji z systemami płatności online w tym systemami ratalnymi oraz leasing. Zaliczają się do nich m. in. Dotpay, Tpay, iMoje ING oraz PayU. Dostępna jest również integracja z paczkomatami Inpost, a także możliwość korzystania z punktów odbioru osobistego Poczty polskiej, DHL oraz UPS.

Analizowanie danych ze sklepu

Integracja z Google Analytics 4 pozwala analizować dane dotyczące ruchu w sklepie internetowym zgodnie z najnowszymi standardami ochrony prywatności, a także zwiększyć efektywność kampanii marketingowych Google.

Indywidualne oferta dla Twojej firmy

proszę o przesłanie oferty >

Integracje z innymi rozwiązaniami Comarch:

OCR

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

Comarch BI Point

optyczne rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition)

przeczytaj więcej

e-Sklep

obsługa sprzedaży poprzez kanał e-commerce.

przeczytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację.

Wyślij nam zapytanie,
a wrócimy do Ciebie
z propozycją terminu spotkania.  Podanie przez Ciebie danych w Formularzu kontaktowym jest dobrowolne, lecz konieczne żeby udzielić Ci odpowiedzi na pytanie.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS Sp. z o. o. Przetwarzamy Twoje dane jedynie na potrzeby prowadzenia korespondencji e-mail/telefonicznej. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadniony interes administratora w postaci utrzymania komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.

  Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych.

  Pozostałe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności


  Kontakt

  ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5 (II piętro)

  15-797 Białystok

  Zespół Doradców +48 605 476 004 systemy@computerplus.com.pl