T-Matic Grupa Computer Plus

Nowa siedziba Działu Technologii Informatycznych

Od dnia 20 marca nowa siedziba Działu Technologii Informatycznych naszej firmy znajduje się przy ul. Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera 5.

Tak o zmianach mówi Prezes firmy dr Wojciech Winogrodzki:

„Firma T-Matic Grupa Computer Plus to przede wszystkim ludzie – zgrany zespół, który codzienną pracą zapewnia najwyższą jakość usług naszym Klientom. Od zintegrowanych systemów informatycznych poprzez automatykę przemysłową po szkolenia – oferujemy wszystko to, czego potrzebują przedsiębiorstwa w procesach transformacji cyfrowej oraz wdrażania rozwiązań Przemysłu 4.0.

Jesteśmy na rynku od 35 lat, zaś już blisko 15 lat siedziba firmy mieści się w urokliwej lokalizacji w ścisłym centrum Białegostoku. Jednak dynamicznie powiększająca się liczba projektów wdrożeniowych Działu Technologii Informatycznych i rosnąca w ślad za tym liczba pracowników wywołały potrzebę znacznego zwiększenia przestrzeni dla ich codziennej pracy z naszymi Klientami. Przyszedł również czas na zmiany, które są ściśle związane ze współczesnym modelem współpracy, gdzie kontakt zdalny gra istotną rolę. Zatem stworzenie również idealnych warunków do obsługi i spotkań w trybie online wydaje się naturalną odpowiedzią na ewolucję rynku zarówno lokalnego jak i ogólnopolskiego.”

„Kilka lat temu rozpoczęliśmy integrację rozproszonych dotychczas zespołów w jeden Dział Technologii Informatycznych. Dzięki temu mogliśmy realizować coraz większe, coraz bardziej złożone projekty oraz pozyskiwać nowych klientów, wymagających ponadstandardowej obsługi informatycznej. Bardzo rozbudował się też nasz zespół, którym z dużym powodzeniem kieruje Dyrektor Operacyjny Rafał Pasik. Pojawiły się nowe wyzwania związane z wewnętrzną organizacją i standardami współpracy z klientami.” mówi Krzysztof Kulig – wspólnik i członek zarządu odpowiedzialny za rozwój obszaru biznesowego obejmującego systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Sale konferencyjne nowej lokalizacji zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania telekonferencyjne i najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. W biurze znajduje się też strefa relaksu, miejsce do gier, przestronna kuchnia. Wnętrza powstały na podstawie konsultacji z pracownikami, aby każdy z nich czuł, że miejsce do pracy jest uszyte na miarę jego potrzeb.

Nowa siedziba Działu Technologii Informatycznych to wyjątkowe połączenie pozwalające zachować równowagę pomiędzy pracą i odpoczynkiem. Jesteśmy pewni, że stanie się ona inspirującym miejscem pracy oraz ważnym punktem spotkań z obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi.

Siedziba Zarządu, Działu Edukacji oraz Działu Automatyki pozostaje bez zmian przy ul. Malmeda 1.

Zarząd
(siedziba oraz oficjalny adres do korespondencji):

15-440 Białystok, ul. Malmeda 1
+48 85 74 89 100
bialystok@computerplus.com.pl

Dział Automatyki:

15-440 Białystok , ul. Malmeda 1, III p.
tel. 85 74 89 111
automatyka@computerplus.com.pl

Dział Edukacji:

15-440 Białystok , ul. Malmeda 1, II p.
tel. 85 74 89 155
szkolenia@computerplus.com.pl

Dział Technologii Informatycznych:

15-797 Białystok, ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 5, II p.
tel. 85 74 89 182
systemyerp@computerplus.com.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i odwiedzin!