T-Matic Grupa Computer Plus

Rabat -20% na oprogramowanie Comarch ERP Optima

Skuteczne zarządzanie, optymalizacja procesów biznesowych, zwiększenie efektywności i oszczędność czasu. Dla każdego przedsiębiorcy te zagadnienia brzmią bardzo poważnie, ponieważ często to one decydują o sukcesie przedsiębiorstwa. My znamy sposób, aby te nośne słowa urzeczywistnić i pomóc nawet najmniejszym firmom skorzystać ze zdobyczy technologii.

Proponujemy System Comarch ERP Optima – kompleksowe oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem, które do końca grudnia dostępne jest z rabatem -20%.

Dlaczego warto wybrać Comarch ERP Optima?

  • Kompleksowe rozwiązanie obejmuje finanse, magazyn, sprzedaż, zakupy, kadry, płace.
  • Automatyzacja procesów pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie zwiększyć efektywność pracy w firmie.
  • Dostępność oprogramowania w modelu chmurowym pozwala na elastyczny dostęp z każdego miejsca na świecie.
  • Przejrzysty interfejs sprawia, że korzystanie z oprogramowania jest łatwe i przyjemne.

System Comarch ERP Optima wesprze Cię w kontakcie z klientami, prowadzeniu księgowości, realizowaniu zamówień i nadzorowaniu magazynu. Dołącz do grona 75 000 firm, które polegają na tym oprogramowaniu w codziennej pracy.

Czas trwania promocji

Nie warto zwlekać. Rabat -20% na oprogramowanie Comarch ERP Optima obowiązuje tylko do końca grudnia. Jest to wyjątkowa okazja do zakupu najpopularniejszego Systemu ERP w Polsce.

Zapoznaj się z ofertą produktów Comarch ERP Optima

Dodatkowe korzyści dla nowych Klientów

Każdy nowy Klient, dokonujący zakupu powyżej 1000 zł, otrzyma dodatkową niespodziankę – 1 godzinę konsultacji/wdrożenia gratis! Nowoczesne narzędzie do zarządzania firmą i wsparcie ekspertów, pomoże w pełnym wdrożeniu i dostosowaniu oprogramowania do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Jak skorzystać z oferty?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i opowiedz im o swoich potrzebach biznesowych. Nasi eksperci dopasują oprogramowanie i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Tel.: +48 605 476 004 lub +48 538 481 272

Mail: systemy@computerplus.com.pl