T-Matic Grupa Computer Plus

Akademia IBM Social Business 2016

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na doroczną Akademię IBM Social Business 2016, która w tym roku odbędzie się w dniach 16-18 maja w Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach.

Akademia IBM Social Business to spotkanie, w czasie którego spotkamy się w gronie użytkowników, twórców i pasjonatów rozwiązań społecznościowych. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą korzyści płynące z zastosowania chmury oraz odpowiednie zabezpieczenie danych organizacji. Najnowsze narzędzia i trendy obrazujące to co nadchodzi zostaną przedstawione przez ekspertów IBM. Natomiast przykłady rozwiązań wspierających biznes zaprezentują, tradycyjnie już, nasi Klienci oraz Partnerzy Handlowi z Polski oraz zagranicy.

W tym będzie także możliwość przystąpienia do bezpłatnych egzaminów certyfikacyjnych dotyczących produktów IBM Social Business.

Nasza firma po raz kolejny będzie oficjalnym SREBRNYM PARTNEREM tej wyjątkowej konferencji! Zapraszamy na naszą prezentację: „Odkryj na nowo Social Business – witamy w erze kognitywnych rozwiązań”.

Zarejestruj się już dziś:  Akademia IBM Social Business  16-18 maja 2016 – Rejestracja

Oficjalna agenda Akademii IBM Social Business 2016

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w konferencji!