T-Matic Grupa Computer Plus

Black Friday, czyli rabaty -20% na szkolenia!

Wyjątkowe promocje na kursy

Gratka dla wszystkich chętnych do rozwijania swoich umiejętności, zdobywania wiedzy i podejmowania nowych wyzwań – Black Friday i Cyber Monday w T-Matic Grupa Computer Plus. Oferujemy rabat -20% na wszystkie szkolenia stacjonarne i zdalne.

Promocja obowiązuje od 23.11.2023 r. do 27.11.2023 r.

Chcemy, abyście nie tylko oszczędzili, ale również zainwestowali w siebie. Niech te dni będą okazją nie tylko do zakupów, ale również szansą na rozwój.

Dlaczego warto?

Dołączenie do naszego szkolenia to unikalna szansa na uczenie się od trenerów z bogatym doświadczeniem i zdobywanie aktualnej wiedzy. Nasi prowadzący, stosując indywidualne podejście, są w stanie dostosować treść, metody i tempo szkolenia do potrzeb uczestników. Każdy kursant ma różny poziom doświadczenia i różne oczekiwania, dlatego elastyczność trenera jest szalenie ważna.

Prowadzący skupiają się na konkretnych wyzwaniach i problemach, z jakimi uczestnicy mogą się spotkać w praktyce. To pozwala bardziej skoncentrować się na rozwijaniu praktycznych umiejętności, które są istotne w danym obszarze szkolenia.

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowej oferty na naszej stronie: https://www.computerplus.com.pl/szkolenia/oferta-szkolen/

Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy:

nr kom.: +48 730 131 202

e-mail: szkolenia@computerplus.com.pl