T-Matic Grupa Computer Plus

Certyfikaty i współpraca

Autodesk

Certyfikat Autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego firmy Autodesk stanowi potwierdzenie najwyższej jakości przeprowadzanych szkoleń. Jako jedyni w regionie północno-wschodnim prowadzimy szkolenia autoryzowane w zakresie wspomagania projektowania.

Certiport

Ośrodek Szkoleniowy T-Matic Gurpa Computer Plus jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjno-Testowym Certiport. Można w nim zdawać egzaminy certyfikacyjne z firm Microsoft, Adobe, Autodesk.

ISO

Wysoka jakość naszych usług potwierdzona jest posiadanym certyfikatem PN-EN ISO 9001:2015-10 na usługi szkoleniowe. Jest on dowodem na to, iż realizowane przez nas działania są wykonywane solidnie, terminowo i charakteryzują się najwyższą jakością.

Comarch

Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy Comarch. Należymy do grona starannie wyselekcjonowane firm i corocznie potwierdzamy najwyższy poziom naszych usług, przystępując do egzaminów certyfikacyjnych, organizowanych przez firmę Comarch.

Microsoft

Dostarczamy zaawansowane technologie Microsoft oraz posiadamy bogatą wiedzę na temat produków, urządzeń, oprogramowania i aplikacji Microsoft.

Atman

Dostarczamy usługi firmy ATMAN dla firm z całej Polski. Możemy pochwalić się statusem Gold Partner lidera rynku usług Data Center w Europie Środkowo-Wchodniej.

HCL

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy HCL Technologies oferującej oprogramowanie HCL Digital Solution. Nasz zespół składa się z doświadczonych, certyfikowanych programistów, projektantów i administratorów oprogramowania HCL Digital Solutions.

Corel

Potwierdzeniem jakości naszych szkoleń graficznych jest uzyskanie statusu Autoryzowanego Partnera Corel. Uczestnikom szkoleń zapewniamy pracę na najnowszym oprogramowaniu Corel oraz oryginalny Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia.

Emerson

Ściśle współpracujemy z firmą Emerson, która jest światowa potęgą w dziedzinie technologii, oprogramowania i inżynierii. Wprowadza innowacje, dzięki którym świat jest bezpieczniejszy, inteligentniejszy i bardziej zrównoważony.