T-Matic Grupa Computer Plus

Dofinansowanie na szkolenia w Małopolsce – projekt Kierunek Kariera

Mieszkasz, pracujesz lub uczysz się w województwie małopolskim? Teraz, jest idealna pora na zwiększenie swoich kompetencji – otrzymaj 85% dofinansowania do szkolenia! Zobacz szczegóły projektu Kierunek Kariera.

Jesteśmy renomowanym Ośrodkiem Szkoleniowym z siedzibą w Białymstoku. Realizujemy certyfikowane szkolenia m.in. w zakresie komputerowego wspomagania projektowania oraz grafiki komputerowej. Teraz, dzięki szkoleniom ONLINE oferujemy nasze usługi w całej Polsce. Poznaj możliwości dofinansowania 85% na szkolenia w Małopolsce (obszar całego województwa małopolskiego).

Projekt Kierunek Kariera – dla kogo dofinansowanie do szkolenia

Szukasz kursu doszkalającego po studiach inżynierskich? Chcesz zmienić swoją karierę zawodową i podmieść kompetencje? A może nabyć nowe umiejętności do wykorzystania w swoim biznesie?

Z dofinansowania na szkolenie mogą skorzystać osoby, które spełniają poniższe kryteria:

  • mają co najmniej 25 lat i nie ukończyły jeszcze 50 lat oraz mają wyższe wykształcenie,
  • pracują na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o działo lub prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniają pracowników lub są rolnikiem ubezpieczonym w KRUS,
  • są związane z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki).

Sprawdź szkolenia dofinansowane z projektu Kierunek Kariera realizowane przez T-Matic Grupa Computer Plus: Szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych. W ofercie szkolenia z m.in.:

W ramach projektu Kierunek Kariera możesz otrzymać 180 bonów o wartości 2700 zł z 85% dofinansowaniem. Bony możesz przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe i komputerowe oraz opłacić nimi egzamin z kompetencji.

Szczegółową ścieżkę zapisu i udziału w projekcie „Kierunek Kariera” znajdziesz tutaj.

Szkolenia online – dlaczego warto?

Szkolenia online w przeciągu ostatnich dwóch lat zyskały niesamowicie na popularności i są coraz częściej wybieraną formą kształcenia. Charakterystyczne dla tej formy szkoleniowej jest oczywiście to, że jest prowadzona za pomocą dostępnych urządzeń elektronicznych z dostępem do Internetu. A program do zajęć online (w naszym przypadku Zoom), jest na tyle intuicyjny, że podstawowa wiedza na temat obsługi komputera pozwoli na uczestnictwo w zajęciach. Szkolenie online może odbyć się wygodnie bez wychodzenia z domu, z każdego miejsca w którym się znajdujemy.

Wszystkie nasze kursy online, odbywają się w czasie rzeczywistym. Trener prowadzący nadzoruje szkolenie, a wszyscy uczestnicy korzystają z platformy e-lerningowej w tym samym czasie i są w stanie na bieżąco komunikować się z trenerem oraz między sobą. Stały kontakt z wykładowcą to możliwość zadawania pytań i omawiania problematycznych zagadnień. Pomaga to przyswajać wiedzę i nowe umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami: szkolenia@computerplus.com.pl lub +48 748 91 55