HCL Connections liderem oprogramowania intranetowego 2020

Środowisko HCL Connections, zostało uznane przez platformę g2.com za lidera oprogramowania intranetowego wg raportu Summer 2020.

Raport „Grid Summer 2020 g2.com” przeprowadzany i aktualizowany jest co kwartał, a wyniki prezentowane są na platformie g2.com. Czynnikami przyznania tytułu są opinie klientów i aktualna wartości rynkowa oprogramowania. Platforma g2.com zajmuje się dostarczaniem niefiltrowanych recenzji od użytkowników bezpośrednio korzystających z konkretnych technologii biznesowych. Recenzje mają na celu ułatwienie podjęcia decyzji o zakupie oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstwa.

Więcej informacji o wyróżnieniu HCL Connection tytułem „Leader Summer 2020” dostępne tutaj: https://solutions.computerplus.com.pl/pl/hcl-connections-liderem-oprogramowania-intranetowego.

Specjalizujemy się w integracji, rozszerzaniu funkcjonalności i personalizacji środowiska HCL Connections oraz innych produktów HCL Technology (HCL Domino, HCL Verse, HCL Notes). Wdrażając aplikacje dopasowujemy rozwiązania do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Oprogramowanie HCL Connections (wcześniej IBM Connections) jest platformą do gromadzenia wiedzy przedsiębiorstwa, angażowania i organizacji pracy współpracowników.

Więcej o rozwiązaniu HCL Connections: solutions.computerplus.com.pl.