T-Matic Grupa Computer Plus

HCL Connections liderem oprogramowania intranetowego 2020

Środowisko HCL Connections, zostało uznane przez platformę g2.com za lidera oprogramowania intranetowego wg raportu Summer 2020.

Raport „Grid Summer 2020 g2.com” przeprowadzany i aktualizowany jest co kwartał, a wyniki prezentowane są na platformie g2.com. Czynnikami przyznania tytułu są opinie klientów i aktualna wartości rynkowa oprogramowania. Platforma g2.com zajmuje się dostarczaniem niefiltrowanych recenzji od użytkowników bezpośrednio korzystających z konkretnych technologii biznesowych. Recenzje mają na celu ułatwienie podjęcia decyzji o zakupie oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstwa.

Więcej informacji o wyróżnieniu HCL Connection tytułem „Leader Summer 2020” dostępne tutaj: https://solutions.computerplus.com.pl/pl/hcl-connections-liderem-oprogramowania-intranetowego.

Specjalizujemy się w integracji, rozszerzaniu funkcjonalności i personalizacji środowiska HCL Connections oraz innych produktów HCL Technology (HCL Domino, HCL Verse, HCL Notes). Wdrażając aplikacje dopasowujemy rozwiązania do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Oprogramowanie HCL Connections (wcześniej IBM Connections) jest platformą do gromadzenia wiedzy przedsiębiorstwa, angażowania i organizacji pracy współpracowników.

Więcej o rozwiązaniu HCL Connections: solutions.computerplus.com.pl.